Need for Speed Most Wanted Need for Speed Most Wanted 1.3.128

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Need for Speed: Most Wanted to przedstawiciel bardzo popularnej serii gier wyścigowych przeznaczony specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych. Podobnie do wersji desktopowej, gra pozwala wcielić się w uczestnika nielegalnych ulicznych wyścigów, w którym biorą udział tuningowane samochody.

W trakcie rozgrywania trybu kariery gracz spotka się z różnymi rodzajami wyzwań: od standardowych wyścigów, poprzez samodzielny przejazd z ograniczonym czasem, ucieczkę przed policją, aż po zawody w wykonywaniu jak najbardziej efektownych poślizgów (driftów). Rozgrywka jest podzielona na etapy znajdujące się w różnych częściach miasta. Za każdy wyścig i dodatkowe atuty podczas niego gracz otrzymuje środki, za które może kupować nowe samochody, a także tuningować już posiadane.

W grze nie brakuje tutaj tak wizualnych, jak i „pod maską”, które mają za zadanie wycisnąć z pojazdu wszystkie konie mechaniczne. Gra zasługuje na uwagę ze względu na bardzo dobrą grafikę. Most Wanted pozwala na zalogowanie się do konta Origin i porównania swoich wyników ze znajomymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!