Need for Speed Most Wanted dostępny za darmo na Samsung Smart TV

Strona główna Aktualności

O autorze

Na telewizorach Samsunga dostępne będą nawet bardziej rozbudowane gry. Jako pierwszy pojawi się Need for Speed Most Wanted, oczywiście będzie to wersja zbliżona do edycji mobilnej znanej ze smartfonów i tabletów.

Samsung w nowych telewizorach oprócz wysokiej rozdzielczości i bardzo dobrej jakości obrazu, oferuje również multum funkcji multimedialnych. Urządzenia Smart TV pozwalają na komunikację ze znajomymi, przeglądanie Internetu, oglądanie filmików na YouTube, korzystanie z serwisów VOD, a także na granie w gry. Wśród produkcji dostępnych na inteligentne telewizory koreańskiego giganta pojawi się pierwsza znacznie bardziej rozbudowana produkcja - Need for Speed Most Wanted.

Do tej pory w Samsung Apps mogliśmy spotkać głównie proste gry, chociażby takie jak Angry Birds. Natomiast na przełomie lipca i sierpnia tego roku pojawi się tytuł oferujący lepszą grafikę i znacznie bardziej złożoną mechanikę. Za produkcję i wydanie gry odpowiedzialna jest firma Electronic Arts. Producent obiecuje nam, że w grze weźmiemy udział w serii emocjonujących wyścigów ulicznych, unikając policyjnych pościgów. Podczas wyścigów poprowadzimy i będzie próbowali wyprzedzić takie modele samochodów jak SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S czy Hummer H1 Alpha.

W Need for Speed Most Wanted zagrają właściciele telewizorów Samsung Smart TV z 2013 (seria F modele z serii 7 i wyższe) oraz z 2014 roku (seria H modele 6 i wyższe). Autami pokierujemy z wykorzystaniem trzech różnych sposobów – pada, pilota od telewizora lub za pomocą mobilnej aplikacji na smartfonie i tablecie. Od dnia premiery gra dostępna będzie za darmo przez 4 miesiące.

Nowa, znacznie bardziej rozbudowa produkcja jest zapowiedzią zupełnie innego podejścia do telewizorów, które w przyszłości mogą zastąpić konsole do gier. Samsung poinformował, że kolejne tytuły popularnych gier będą w najbliższym czasie pojawiać się na Smart TV.

© dobreprogramy
s