Neighbor Neighbor 1.1.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Neighbor to darmowy klient sieci BitTorrent oferujący funkcje niedostępne w innych aplikacjach tego typu.

Znajdziemy tu między innymi obsługę protokołu Neighbor, dzięki któremu będziemy mogli skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak np. wyszukiwanie torrentów w innych klientach Neighbor lub za pośrednictwem tzw. społeczności, które działają na zasadzie stron internetowych, gdzie przechowywane są rozmaite torrenty (możliwe jest zdalne wyszukiwanie takich plików). Neighbor zawiera także biblioteki Webtorrent, co sprawia, że aplikacja obsługuje nie tylko standardowe protokoły sieci torrentowej.

Neighbor umożliwia nie tylko pobieranie, ale i tworzenie własnych torrentów. Możemy ponadto lokalizować je po nazwie, tagu, języku czy opisie (dane te są zawarte w innych klientach lub na kanałach społecznościowych). Uwagę zwraca również fakt, że aplikacja oddaje do dyspozycji opcję strumieniowania pobieranej zawartości (możemy odtwarzać filmy zanim ściągniemy cały plik na dysk twardy komputera).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!