Windows Server 2012 R2 — czyli jak męczyłem się z Wi-Fi

Witajcie wszyscy, słowem wstępu, wpis ten piszę, ponieważ chcę sobie zamieścić gdzieś Archiwum, a nóż może komuś się przyda. ;) Zapewne będą komentarze, że można to znaleźć w sieci, fakt jest faktem można, ale że lubię rozwiązywać sam problemy, tak, więc nie skorzystałem z tej możliwości. ;) Na początku powiem wam tak szczerze, że trochę mi to zajęło, aby dojść do tego, żeby udało mi się uruchomić Wi-Fi na czystym Windows Server 2012 R2.

IDM - lista zwycięzców GRATULACJE

Witajcie, tak, więc w dniu dzisiejszym nastała ta wiekopomna chwila i ogłaszam wyniki konkursu na program IDM (Internet Download Manager). Tak, więc zaczynamy, wybór był trudny dla mnie i dla DjLeo żeby wyłonić zwycięzców, również nie zabrakło osób, które brały udział w konkursie, lecz nie spełniały kryteriów, jakie uiszczyłem w Regulaminie. Te osoby nie były brane pod uwagę, w wyborze zwycięzców.

Tak, więc zwycięzcami są (kolejność losowa) :

  • szpon5
  • Shaki81
  • dansys80
  • djDziadek
  • luqass

Konkurs ! / Giveaway ! - IDM ;)

Tak, więc zaczynamy, nowy miesiąc, choć w moim przypadku jest bardzo nieciekawy z faktu, iż dzisiaj byłem się produkować z Bazami Danych Oracle i moja wspaniała Pani mgr. <3 jak zwykle mnie zrównała i niestety poległem. :/ Ale co tam, nic się na to nie poradzi, czasami jest super i ładnie się wszystko układa a czasami jest lipnie. Lecz mniejsza oto, nie ma, co się łamać, bo z tego łamania to chyba bym postradał zdrowe zmysły i jeszcze depresja by mnie dopadła. Dobra koniec mojego slangu, wracajmy do tematu.

ACDSee Pro 6 - lista zwycięzców GRATULACJE

Witam Serdecznie wszystkich w tym nowym roku, na początku bardzo przepraszam was za takie opóźnienia, ale niestety w dniu 31-01 nie byłem w stanie nawet siedzieć na lapku xD ;).Było imprezowo i bardzo sympatycznie w Sylwestrową noc, możecie być spokojni nie zdychałem wczoraj, jak najbardziej ten Sylwester był udany bez żadnych bóli głowy, czy też rwania "flaków". :) Troszkę się rozpisałem ale już wracam, do tematu. Więc tak chciałbym serdecznie podziękować wam za wzięcie udziału w moim konkursie na program ACDSee Pro 6.

Konkurs ! / Giveaway ! - ACDSee Pro 6

Dzięki uprzejmości producenta mam dla Was 3 licencje na program ACDSee 6 Pro (ale zobaczymy może uda mi się zorganizować licencje na najnowszą wersję, ale zobaczymy). Oczywiście konkurs organizuję tylko i wyłącznie dla użytkowników DP. ;)

ACDSee Pro 6 jest zaawansowanym programem przeznaczonym do przeglądania oraz edycji plików graficznych. Aplikacja pozwala na szybkie generowanie miniaturek oraz podgląd obrazów ponad 100 formatów m.in JPEG, BMP, GIF, PSD, PNG, TIFF, TGA, RAW NEF czy CRW.

StrongRecovery - Opis Programu

StrongRecovery to narządzie stworzone przez polskiego producenta, które służy do odzyskiwania utraconych danych. Jego dużą zaletą jest skuteczność, oraz prosta obsługa, która sprawa, że dane narzędzie jest często wykorzystywane do prostych, jak i bardziej zaawansowanych operacji, które mają na celu przywrócić utracone dane. Program StrongRecovery może wykorzystywany do odzyskiwania danych m.in z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych USB, pendrive'ów itp. Obsługiwane systemy plików to NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2.

ACDSee Pro 6 - Opis Programu

ACDSee Pro 6 jest zaawansowanym programem przeznaczonym do przeglądania oraz edycji plików graficznych. Aplikacja pozwala na szybkie generowanie miniaturek oraz podgląd obrazów ponad 100 formatów m.in JPEG, BMP, GIF, PSD, PNG, TIFF, TGA, RAW NEF czy CRW. Warto wspomnieć, że program ACDSee potrafi także tworzyć pokazy slajdów z plików PDF, zbiory archiwizuje do archiwum ZIP.

Podstawowe informacje o programie:

Wersja Produktu: 6.0 PRO

Strona Internetowa:

Rozpoczęcie pisania blogu.....

Witajcie moi drodzy. Po długim czasie stwierdziłem pewne przemyślenie. Z sentymentu do tego portalu, chciałbym coś dać od siebie. Dlaczego tak uważam? Ponieważ myślę, że można coś więcej dać od siebie niż tylko i wyłącznie czerpać wiedzę oraz informację, jakie są tu zamieszczane. Stąd też wpadłem na pomysł, by prowadzić blog. Co prawda nie będę zbyt aktywny, (choć będę się starał) pisząc wpisy, na które mam pomysły. Czy, to wypali, okaże się. Jestem dobrej myśli.