Konkurs ! / Giveaway ! - IDM ;)

Tak, więc zaczynamy, nowy miesiąc, choć w moim przypadku jest bardzo nieciekawy z faktu, iż dzisiaj byłem się produkować z Bazami Danych Oracle i moja wspaniała Pani mgr. <3 jak zwykle mnie zrównała i niestety poległem. :/ Ale co tam, nic się na to nie poradzi, czasami jest super i ładnie się wszystko układa a czasami jest lipnie. Lecz mniejsza oto, nie ma, co się łamać, bo z tego łamania to chyba bym postradał zdrowe zmysły i jeszcze depresja by mnie dopadła. Dobra koniec mojego slangu, wracajmy do tematu. :) W dniu dzisiejszym, mam dla was kolejną niespodziankę, jaką jest oczywiście konkurs. :) Tak, więc zaczynamy, dzięki uprzejmości producenta mam dla Was 5 rocznych licencje na program Internet Download Manager. :) Konkurs jak zwykle jest organizowany tylko i wyłącznie dla użytkowników DP. ;)

Internet Download Manager (IDM) to cieszący się sporą popularnością program przeznaczony do pobierania plików z Internetu.
Co istotne, narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek internetowych - Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Netscape itp. Internet Download Manager oferuje wznawianie procesu pobierania danych, technologię dynamicznej segmentacji ściąganych plików (w celu przyspieszenia pobierania), umożliwia podgląd zawartości archiwów zip, a także dysponuje funkcją harmonogramu zadań oraz pobierania materiałów z takich serwisów jak YouTube, MySpaceTV, Google Video itd. IDM dobrze radzi sobie z obsługą serwerów proxy i protokołów FTP, HTTP i HTTPS.
Zaletą programu jest dostępność polskiej wersji językowej oraz przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

Dzisiaj zmienimy troszkę zasady konkursu. :)

Zasady Konkursu:

1.Napisz interesujący komentarz (Użytkownik powinien posiadać staż na portalu Dobreprogramy minimum 3 miesiące i mieć napisany przynajmniej jeden wpis na blogu).

2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.

3.Zakończenie konkursu odbędzie się do Walentynek czyli 14.02.2014 r.

Osoby które napisały najbardziej interesujący komentarz zostaną nagrodzone licencją.
Oczywiście w wyborze najbardziej interesującego komentarza pomoże mi DjLeo. :)

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do zaglądania na mój blog.