NeoLoader NeoLoader 0.50

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NeoLoader to bezpłatny i wieloplatformowy akcelerator pobierania plików, pełniący również funkcję klienta wymiany plików. Z jego pomocą pobierzemy pliki dostępne w standardowy sposób na stronach WWW, jak również te udostępniane w sieciach BitTorrent, eDonkey, eMule czy kademlia.

Program daje użytkownikowi możliwość kompleksowego pobierania danych z wykorzystaniem różnych sieci. W celu zwiększenia transferu i niezawodności możliwe jest jednoczesne pobieranie tego samego pliku z wielu źródeł. Oferowane z poziomu ustawień aplikacji funkcje pozwalają na wygodne zarządzanie ściąganymi danymi, limitowanie transferu przychodzącego/wychodzącego, priorytetowanie itp. Użytkownik posiada możliwość przerywania i w dowolnym momencie wznawiania procesu pobierania.

NeoLoader wyposażony został we wbudowaną wyszukiwarkę plików, pozwalającą sprawnie wyszukiwać w wielu źródłach dane, które chcielibyśmy pobrać. Na uwagę zasługuje opcja NeoShare, czyli wewnętrzna sieć stworzona przez autorów programu na bazie rozwiązań zbliżonych do mechanizmu routingu pakietów w sieci TOR, umożliwiająca szybką i anonimową wymianę dużych ilości danych pomiędzy użytkownikami. Program wspiera IPv6, translację NAT, szyfrowanie sesji, oferując również funkcję zdalnego zarządzania poprzez interfejs webowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!