Neocron Arcade: The N.M.E. Project

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fani starych gier MMO zapewne doskonale kojarzą projekt Neocron, ale była też próba zainteresowania nim fanów strzelanek. W tym celu wypuszczono darmowy projekt Arcade z podtytułem The N.M.E. Project, stanowiący nic innego, jak walkę z kolejnymi falami wrogów w ujęciu lekko izometrycznym. Gracz poznaje tutaj zarysy wątków z fikcyjnego świata cyberpunk, przechodząc kolejne interesująco wykonane poziomy.

Na początku wybieramy agenta lub agentkę, lecz poza wyglądem postaci nie ma to wpływu na zabawę. Obie dysponują identycznymi zdolnościami. Na wyposażeniu podstawowym mamy karabin z niekończącą się amunicją, kilka granatów, potrafiących zlikwidować wielu nieprzyjaciół naraz, a do tego dochodzi opcja spowolnienia czasu na chwilę. Przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy zostaniemy otoczeni i śmierć już za rogiem...

Stawimy czoła tak zmutowanym zwierzakom, jak też ludziom. Warto rozglądać się za skrzyniami z wyposażeniem, bowiem znacznie zwiększają one szanse na przetrwanie. Skorzystamy między innymi z potężnej strzelby, miotacza płomieni czy wielokrotnej rakietnicy. Raz na jakiś czas trafi się również apteczka, podbudowująca nadwątlone życie. Grę obsługuje się w całości z klawiatury. Do sterowania trzeba się przyzwyczaić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!