Neostrada 6 Mb za złotówkę dla szkół

Strona główna Aktualności

O autorze

Telekomunikacja Polska przygotowała kolejną promocję na usługę neostrada tp dla szkół w ramach programu "edukacja z internetem tp". W ramach nowej oferty najwyższa opcja neostrady do końca sierpnia 2008 roku kosztować będzie szkoły 1,22 zł z VAT miesięcznie. Po wakacjach abonament wyniesie 29 zł.

Nasza propozycja likwiduje barierę finansową, jaką dla szkół może być opłata za dostęp do internetu. Wiemy, że taka oferta jest potrzebna, bo ponad jedna trzecia szkół, które do tej pory przystąpiły do programu "edukacja z internetem tp", to szkoły wiejskie - powiedział prezes zarządu TP Maciej Witucki. Wierzę, że działania TP pomogą skutecznie zwalczać problem wykluczenia cyfrowego w naszym kraju i wyrównywać szanse młodych ludzi na dobry start w życiu, niezależnie od miejsca zamieszkania.

W programie "edukacja z internetem tp" są dostępne wszystkie opcje prędkości neostrady tp - szkoły otrzymają najwyższą opcję usługi, jaka jest dostępna w danej lokalizacji, czyli nawet 6 Mb/s.

Aby przystąpić do programu, szkoły powinny najpierw wypełnić deklarację na stronie edukacja.tp.pl. Później, z deklaracją podpisaną przez organ prowadzący szkołę, należy udać się do salonu sprzedaży lub przedstawiciela handlowego TP i złożyć zamówienie na neostradę tp. Szkoły, które już korzystają z usługi neostrada tp w ramach "edukacji z internetem tp", otrzymają nowe warunki automatycznie, bez dodatkowych formalności.

© dobreprogramy