r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Neostrada vs Dialostrada, walka nabiera rumieńców...

Strona główna Aktualności

O autorze

Znane są już następne szczegóły dotyczące nowej oferty Dialogu, o której pisaliśmy bazując na nieoficjalych źródłach. Tym razem dane pochodzą z informacji Telefonii Dialog (za zdobycie informacji dziękujemy Arturowi), można więc chyba uznać je za pewne. Dialostrada 1 to dostęp asymetryczny o przepływności 1 Mb/s (maksymalna przepustowść do użytkownika), 256 kb/s (maksymalna przepustowość od użytkownika); opłata jednorazowa: 400 zł netto, abonament: 149 zł netto. Dialostrada 2 to dostęp asymetryczny o przepływności 2 Mb/s (maksymalna przepustowść do użytkownika), 512 kb/s (maksymalna przepustowść od użytkownika), opłata jednorazowa: 400 zł netto, abonament: 249 zł netto. Abonent otrzymuje 1 stały adres IP z puli Dialogu oraz możliwość wykupienia dodatkowych opcji.

Mamy tylko nadzieję, że w ofercie nie ma dodatkowych kruczków znanych z usług innych operatorów, jak "brak możliwości technicznych" i że wszyscy abonenci Dialogu będą mogli liczyć na taki luksus.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.