r   e   k   l   a   m   a
reklama

Neostrada z zakupami w Merlin.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Telekomunikacja Polska uruchomiła promocję świąteczną "neobonus". Podobnie jak w przypadku promocji zaproponowanej przez Netię, TP zachęca nie obniżką cen lecz wirtualną gotówką. Można uzyskać do 650 zł, jednak inaczej niż w ofercie Netii (pieniądze na karcie) jest to raczej odpowiednik bonu niż rzeczywiście gotówki. Uzyskane w promocji środki można bowiem wydać w sklepie Merlin.pl lub kupując usługi w portalu WP.

Każdy klient, który do końca roku kupi neostradę lub przedłuży umowę na korzystanie z tej usługi dostanie "bon" o wartości do 650 zł. Jeśli dokona zakupu w salonie TP lub Orange, będzie mógł w atrakcyjnej cenie 99 zł (zwykła cena 199 zł) nabyć pakiet "MS Office 2007 dla użytkowników domowych".

Oczywiście wartość "bonu" zależy od opcji neostrady na jaką się zdecydujemy oraz okresu umowy. W przypadku opcji 512 kb/s i umowy na 12 miesięcy bonus wynosi 25 zł, dla opcji 6144 mb/s i umowy na 3 lata bonus to 600 zł. Dodatkowo przy zamówieniu neostrady tp przez stronę neostrada.wp.pl "neobonus" wzrasta o 50 zł.

Więcej na temat promocji TP przeczytać można na stronie www.tp.pl

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic