Neostrada za 1 zł miesięcznie!

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dzisiaj Telekomunikacja Polska wprowadza dwie nowe promocje Neostrady. Klienci zamawiający usługę w okresie wakacyjnym, za aktywację i abonament w lipcu i sierpniu zapłacą jedynie 1 zł. Natomiast dla wszystkich klientów, którzy podpiszą umowy na podłączenie nowej linii telefonicznej, Neostrada w opcjach 320 kbps i 640 kbps będzie dostępna w cenie 1 zł nawet przez dwa miesiące.

W ramach pierwszej promocji "Wakacyjna Neostrada tp za 1 zł!", w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2004 r. koszt aktywacji i abonamentu Neostrady w opcjach 320 lub 640 kbps wynosi 1 zł. To stała opłata, niezależna od daty aktywacji usługi. Za kolejne miesiące klienci zapłacą już według cennika i zgodnie z wybraną opcją. Z promocji mogą korzystać klienci, którzy zamówią usługę i dokonają rejestracji w okresie jej trwania oraz podpiszą umowę na okres 12 miesięcy.

W drugiej promocji - "Neostrada tp z nową linią nową linią analogową" aktywacja i abonament za dwa pierwsze miesiące korzystania (opcja 320 lub 640) również kosztuje 1 zł. Okres pierwszego promocyjnego cyklu rozliczeniowego dla neostrady tp rozpoczyna się z dniem aktywowania usługi przez Klienta, a kończy w ostatnim dniu kolejnego miesiąca. Oznacza to, że zapłaci 1 zł nawet za dwa miesiące użytkowania usługi. Klient może nabyć Neostradę na preferencyjnych warunkach na podstawie kuponu (ważnego przez 3 miesiące), który otrzyma przy zakupie linii telefonicznej. Ta promocja trwa do 31 grudnia br.

W obydwu promocjach zestaw istalacyjny Neostrady z modemem USB kosztuje 1 zł + VAT. Szczegółowe warunki promocji "Wakacyjna Neostrada tp za 1 zł!" znajdują się tutaj, a promocji "Neostrada tp z nową linią nową linią analogową" tutaj

© dobreprogramy
s