r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nero 7 Premium - wszystko w jednym

Strona główna Aktualności

O autorze

Choć oficjalna prezentacja pakietu Nero 7 Premium miała miejsce 11 października to dopiero w ten weekend producent udostępnił do pobrania wersję testową.

Nero uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt. Choć od pewnego już czasu pakiet staje się coraz bardziej rozbudowany i zawiera coraz więcej narzędzi multimedialnych to właśnie wersja 7 jest ewidentnym znakiem, jaką drogą zdecydowało się kroczyć Nero.

Nero 7 to już zdecydowanie więcej niż pakiet narzędziowy do obsługi napędów CD/DVD. Obecnie to bardzo rozbudowany pakiet multimedialny, w skład którego wchodzi aż 18 aplikacji. W pakiecie znaleźć można zarówno narzędzia do nagrywania i kopiowania płyt jak również do tworzenia i obróbki dźwięku i obrazu. Zestaw oferowanych aplikacji stanowi kompletne centrum zarządzania multimediami i rozrywką.

Zainteresowanych pakietem zapraszamy do lektury ciekawego artykułu poświęconego Nero 7 Premium, który z okazji premiery ukazał się na łamach serwisu CDRinfo.pl. Redakcja CDRInfo po koleji zaprezentowała aplikacje wchodzące w skład pakietu.

Tych wszystkich, którzy nie potrzebują dodatkowej zachęty zapraszamy do pobierania testowej wersji Nero 7 Premium w polskiej wersji językowej w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Pakiety multimedialne

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.