Nero MediaHome Nero MediaHome 2016 1.34.800

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Nero MediaHome to bezpłatne oprogramowanie do zarządzania multimediami na komputerach z systemem operacyjnym Windows. Oferowane narzędzia i funkcje umożliwiają kompleksowe organizowanie zdjęć, muzyki i materiałów wideo, ich porządkowanie, tagowanie itp.

Oprogramowanie w szczególności kierowane jest do osób, które przechowują na komputerze pokaźne zbiory multimediów. Z jego pomocą użytkownik posiada możliwość bardzo wygodnego katalogowania muzyki czy fotografii. Możliwe jest m.in. tworzenie różnych bibliotek skupiających multimedia powiązane np. z ważną uroczystością rodzinną, ich ocenianie, modyfikowanie metadanych, a w przypadku zdjęć także tagowanie i oznaczanie twarzy. Nero MediaHome posiada wbudowany odtwarzacz plików audio/wideo, przeglądarkę grafiki oraz wyszukiwarkę, usprawniającą obsługę dużej ilości danych. Nie zabrakło także funkcji wyświetlania zdjęć jako pokaz slajdów oraz streamingu multimediów na urządzenia wspierające technologię DLNA.

Możliwości pakietu Nero MediaHome mogą być dowolnie rozszerzane. Za pośrednictwem zintegrowanego sklepu zakupić można dodatkowe narzędzia, które umożliwią m.in. odtwarzanie filmów z płyt Blu-Ray, nagrywanie nośników DVD/BD, synchronizowanie danych pomiędzy wieloma urządzeniami itp.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowa licencja
Duży rozmiar Duże obciążenie systemu
05.05.2011 20:09 • Recenzja do wersji 10.6.11000

Nero zrobiło krok milowy wydając darmową wersje swojego programu, jednak posiada ona swoje minusy które mogą zniechęcać. Mnie na pierwszy rzut oka nie spodobała się wielkość pliku. Potem po instalacji spadła prędkość systemu. Jeśli miałbym oceniać ten program dał bym mu 3/10 pkt - dostał te punkty tylko dlatego że twórcy zdecydowali się wydać go w wersji darmowej. Z komercyjnych aplikacji polecam program Nero 7, z wersji darmowych CDBurnerXP. Podsumowując ten program mógłby być hitem gdyby nie jego wielkość i wymagania, dobrze było by obejrzeć go w naszym rodowym języku.