Nero Streaming Player - Play Photo, Video, Music to Smart TV 1.2.3

Strona główna iOS Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nero Streaming Player - Play Photo, Video, Music to Smart TV to aplikacja, za pomocą której można strumieniować zdjęcia, filmy oraz muzykę z iPhone'a lub iPada na inne urządzenia: telewizor typu Smart, a także inne urządzenia pracujące w oparciu o standard UPnP / DLNA.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Po jej zainstalowaniu, wyświetli multimedia z pamięci urządzenia (zdjęcia, muzykę, filmy). Każdy plik możemy przesłać do odtwarzania na innym urządzeniu, a program wcześniej (za pomocą ikony telewizora w prawym dolnym rogu ekranu głównego) sprawdzi, jakie urządzenia są dostępne.

Nero Streaming Player można używać jako pilota do zarządzania streamowanymi multimediami. Możliwe jest przesuwanie zdjęć i innych plików, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania, w przypadku zdjęć także powiększanie/zmniejszanie oraz obracanie ich. Zdjęcia możemy wyświetlać pojedynczo lub w formie pokazu slajdów.

W aplikacji można ustawić czas, przez który będzie wyświetlany jeden slajd, a także wybrać jakość odtwarzanych plików, od HD przez Full HD aż do 4K.

Aby streaming plików za pomocą aplikacji zadziałał poprawnie, należy podłączyć wszystkie urządzenia do tej samej sieci WiFi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję