r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nero TuneItUp Free 2.4.1.1045

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nero TuneItUp to rozbudowane narzędzie stworzone z myślą o współczesnych komputerach osobistych, które są narażone na liczne zagrożenia (np. wirusy), a na ich dyskach twardych znajduje się wiele niepotrzebnych plików.

Aplikacja umożliwia optymalizację pracy systemu operacyjnego, jak również oferuje możliwość analizowania i rozwiązywania wszelakich problemów na rozmaitych systemach operacyjnych.To jednak nie wszystko, co Nero TuneItUp ma do zaoferowania. Program umożliwia także dostosowanie systemu operacyjnego, który będzie działał w oparciu o ustawienia użytkownika.

Nero TuneItUp jest dostępny w dwóch wersjach. Darmowa edycja zawiera następujące funkcjonalności: bezpieczne usuwanie plików z kosza bez możliwości ich przywrócenia, usuwanie danych pozostawionych w przeglądarce internetowej, kontrola i naprawa rejestru systemu operacyjnego Windows, dokładne usuwanie niechcianych programów, szybkie odnajdywanie najważniejszych plików i folderów (po rozmiarze i typie). Narzędzie oddaje do dyspozycji także dodatkowy tryb szybkiej pracy, w którym tymczasowo zostają wyłączone rzadko używane usługi i funkcje w celu jak najlepszego zwiększenia wydajności w grach wideo i podczas odtwarzania filmów.

Po zakupieniu aktualizacji do Nero TuneItUp otrzymujemy wersję PRO, która wzbogaca darmową edycję programu o takie cechy, jak: optymalizacja autostartu, która skraca czas rozruchu systemu operacyjnego Windows poprzez zatrzymanie niepotrzebnych procesów, analiza i optymalizacja ustawień przeglądarki internetowej (Internet Explorer i Firefox), skanowanie i identyfikowanie ważnych, opcjonalnych i niepotrzebnych usług działających w tle systemu operacyjnego Windows, zmniejszenie zużycia energii na komputerach przenośnych i stacjonarnych, automatyczna optymalizacja "okienek" i łatwe dostosowanie funkcji systemu oraz aktualizacja sterowników i oprogramowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
07.05.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Wiosenne porządki szybsze i dokładniejsze z nową wersją Nero TuneItUp

21
11.04.2016  •  Maciej Olanicki

Nero zaprezentowało nową wersję programu Nero TuneItUp, który przyda się przy optymalizacji działania systemu operacyjnego, zautomatyzowanego usuwania niepotrzebnych plików czy naprawę windowsowego rejestru. W nowej wersji oprogramowanie ma być nie tylko szybsze w działaniu, ale także rozwiązywać większą liczbę problemów. W darmowej wersji programu otrzymujemy dostęp do wielu przydatnych funkcji pozwalających na łatwe i szybkie pozbycie się różnego rodzaju niepotrzebnych plików: między innymi tych pozostawionych przez strony wyświetlone w przeglądarkach czy ślady po usuniętych aplikacjach,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #2 11.04.2016 20:02

@phx84lbn: Nie, to kolejne Nero ograniczające admina systemu.

phx84lbn   12 #1 21.10.2015 00:45

Kolejny "TuneUp-shit-kombajn"??

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.