Nero WaveEditor Nero WaveEditor 20.0.1002

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nero WaveEditor to bezpłatne narzędzie, wchodzące w skład pakietu Nero, które umożliwia przechwytywanie dźwięku z zewnętrznego źródła, a także obróbkę ścieżki audio np. pliku z muzyką. Z jego pomocą łatwo usuniemy niedoskonałości dowolnej ścieżki dźwiękowej, zredukujemy szumy, znormalizujemy głośność i wiele, wiele więcej.

Program dobrze sprawdza się nie tylko w prostych operacjach edycji dźwięku, jak wycinanie wybranych fragmentów czy zmiana ich poziomu głośności, ale oferuje również pokaźny zestaw ciekawych funkcji, znajdujących swoje zastosowanie podczas usuwania ze ścieżki dźwiękowej wszelaki niedoskonałości. Wśród nich znalazły się różnego rodzaju efekty, narzędzia (np. procesor stereo, korektor lub szumy) oraz zaawansowane algorytmy ulepszające jakość audio (ekstrapolacja pasma, eliminacja szumów lub usuwanie trzasków).

Edycja w programie Nero WaveEditor odbywa się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że na bieżąco możemy śledzić wprowadzane zmiany, nawet jeszcze przed ich ostatecznym naniesieniem na ścieżkę dźwiękową. Istotnym atutem aplikacji jest także zapisywanie historii edycji, która pozwala nam w dowolnym momencie wycofać wybrane operacje. Funkcjonalność narzędzia rozszerzyć możemy za pośrednictwem wtyczek VST oraz DirectX.

Uwaga!

  1. Szczegółowe informacje oraz instrukcję obsługi poszczególnych funkcji i narzędzi wchodzących w skład programu znaleźć można w udostępnionym przez producenta dokumencie PDF (dostępnym w polskiej wersji językowej).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy, szybki, prosty w obsłudze
rozmiar na dysku
ocena użytkownika
20.01.2015 09:42 • Recenzja do wersji 12.05.1500

Dobry i prosty w obsłudze program do edycji plików dźwiękowych. Posiada przejrzysty interfejs. Wszystkie opcje pogrupowane na zakładkach (narzędzia, głośność, ulepszanie dźwięku, itd.). Wygodne przycinanie i usuwanie wybranych fragmentów. Zapewnia wszystkie podstawowe funkcje mogące poprawić jakość dźwięku.