Nero ma 10 lat

Strona główna Aktualności

O autorze

Nero (dawniej Ahead), lider cyfrowych technologii, poinformował wczoraj o 10-leciu istnienia oraz o przekroczeniu 200 milionowego klienta swojego popularnego pakietu oprogramowania. Znakomita większość użytkowników w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych korzysta właśnie z tej aplikacji.

Nero jest uważane za oprogramowanie sprawdzone, bezpieczne, potężne i zarazem proste w obsłudze. Od 1995 roku, Nero Burning ROM stał się marką rozpoznawaną na całym świecie. Wraz z popularyzacja nagrywarek CD i DVD, rosła też rzesza jego fanów.

Niedawno wprowadzona wersja Nero 7, jest kompletnym rozwiązaniem. Oferuje 18 aplikacji służących do zgrywania, archiwizowania, zarządzania kolekcjami zdjęć i muzyki; przechwytywania, tworzenia i edycji nagrań wideo oraz zdjęć cyfrowych; tworzenia kopii zapasowych oraz ich dystrybucja do wszystkich urządzeń podpiętych do cyfrowej sieci domowej.

Nero jest również dumne z dobrych stosunków z większością producentów napędów i nośników optycznych oraz producentami komputerów PC, którzy sprzedają duże ilości oprogramowania, dołączając go do swojego sprzętu.

Na wersję testową najnowszego Nero 7 prawdopodobnie poczekamy do 2 listopada.

© dobreprogramy
s