Nesbox Emulator 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowany emulator dostępny dla systemu Windows Phone oraz Windows jako aplikacja uniwersalna. Za jego pomocą odpalimy gry z takich platform jak: NES, Super Nintendo, Sega Genesis, GameBoy Color i Advanced.

Aplikacja na start oferuje niewielką kolekcję darmowych gier, które pozwalają zapoznać się z możliwościami emulatora. Charakterystyczną cechą Nesboxa jest brak rozbudowanych opcji. Tutaj wszystko jest ograniczone do niezbędnego minimum co nie oznacza, że ubogie.

Poza wbudowanymi grami, aplikacja pomaga w wyszukiwaniu nowych. Dodatkowo pozwala je importować za pomocą systemowego menu udostępniania. Z poziomu gry możemy edytować rozmieszczenie przycisków sterowania, co istotne Nesbox Emulator wspiera zarówno zabawę w poziomie jak i pionie. Pozwala także na zapisywanie gier. Niestety w tym przypadku całość jest ograniczona. Dla każdej gry możliwy jest tylko jeden zapis, zabrakło także opcji eksportowania zapisów do chmury.

Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. W jednym miejscu gromadzi emulatory najpopularniejszy retro platform takich jak NES, Super Nintendo, Sega Genesis, GameBoy Color i Advanced. Obecnie to jeden z najlepszych emulatorów dostępnych na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza