Nest Bank Nest Bank 1.7.4

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nest Bank to w pełni darmowa, oficjalna aplikacja mobilna dla klientów Nest Banku. Oferuje ona łatwy i szybki dostęp do konta bankowego.

Wszystko pod ręką

Po zalogowaniu się możemy od razu zapoznać się z informacjami na temat posiadanego rachunku niezależnie od tego, czy w Nest Banku zarządzamy osobistymi, czy też firmowymi pieniędzmi. Aplikacja posiada bardzo czytelny, prosty w obsłudze, a przy tym nowoczesny interfejs użytkownika.

Nest Bank umożliwia wykonywanie różnego rodzaju przelewów (standardowe, przelewy podatkowe, przelewy z przyszłą datą i inne), kupno i sprzedaż walut, obsługę lokat, doładowanie telefonu, definiowanie zleceń stałych, itd. Chcąc zaoszczędzić pieniądze na przyszłe wydatki można skorzystać z tzw. saszetek, gdzie zabezpieczymy środki.

Dodatkowe możliwości

Warto mieć aplikację Nest Banku w swoim telefonie, by skorzystać z przydatnych funkcji, takich jak: kupno biletów komunikacji miejskiej, zamawianie i opłacanie taksówek, dokonywanie opłat parkingowych, zamawianie kwiatów, rezerwacja hoteli czy też biletów na wydarzenia sportowe i kulturowe.

Najważniejsze cechy:

  • mobilna aplikacja dla klientów Nest Banku
  • łatwy dostęp do swojego konta internetowego
  • przelewy, historia rachunku, definiowanie zleceń stałych…
  • wiele przydatnych funkcji (opłaty parkingowe, zamawianie taksówek, kupowanie biletów komunikacji miejskiej, itp.)
  • nowoczesny interfejs użytkownika

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!