Nestopia 1.4.2

Strona główna Mac Programowanie Emulatory
Pobierz program

Nestopia to jeden z najlepszych emulatorów konsoli NES (Nintendo Entertainment System) i Famicom.

Nestopia charakteryzuje się wysoką precyzją odmierzania czasu cykli, dzięki czemu bez najmniejszego problemu można na niej grać w pozycje bazujące na zegarze konsoli. Dzięki temu jest prawdopodobnie najlepszym emulatorem NES-a, jaki można zainstalować na macOS.

Nestopia obsługuje 201 różnych mapperów, jest w stanie emulować Famicom Disk System (FDS), pistolet „Zapper” i może emulować 5 najpopularniejszych układów dźwiękowych, jakie były montowane w konsolach w tamtym czasie.

Do Nestopii można doinstalować pakiet dodatków, w którym znajduje się między innymi obsługa joysticków i kontrolerów na USB, możliwość grania na pełnym ekranie, efekty dźwiękowe i wiele innych ulepszeń.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Super Mario Run Cię znudził? Ściągnij Nestopię i zagraj w Super Mario Bros

41
16.12.2016  •  Anna Rymsza

Od wczoraj pewna część świata szaleje na punkcie gry Super Mario Run dla iOS-a. Jednak kosztujący 10 euro „bieg bez końca” nie jest dla każdego. Jeśli nie bawi Cię stukanie jednym w palcem w ekran, ale tęsknisz za grami Super Mario, ściągnij Nestopię dla Windowsa lub jej port na macOS z naszej bazy programów, zdobądź ROM i graj ile dusza zapragnie. Nestopia to uznawany za jeden z najlepszych emulatorów konsol NES (Nintendo Entertainment System) i Famicom (do nas docierały konsole „Pegasus”). Emulator nie wymaga instalacji i pozwala bez wysiłku cieszyć się grami, jeśli tylko macie ich…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji