Nestopia Nestopia 1.46

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nestopia to uznawany za jeden z najlepszych emulatorów NES/Famicom, który pozwala uruchomić na komputerze klasy PC gry stworzone dla konsoli Nintendo. Nie wymaga on instalacji (wersja portable) i dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Narzędzie obsługuje ROMy w większości najpopularniejszych formatów (np. NES czy FDS), doskonale radząc sobie z emulacją zarówno obrazu, jak również dźwięku. Wspiera ono systemy NTSC i PAL, a także umożliwia emulację różnorakich kontrolerów takich jak pady, klawiatury itp. Nestopia daje możliwość gry w pojedynkę oraz rozgrywki nawet w 4 osoby, pozwalając przy tym również na prowadzenie turniejów za pośrednictwem Internetu.

Atutem Nestopia jest bez wątpienia duża liczba dostępnych opcji konfiguracyjnych. Przy ich użyciu użytkownik może m.in. dowolnie konfigurować swój kontroler do gry, zarządzać podstawowymi parametrami emulowanego obrazu (jasność, kontrast, saturacja czy nasycenie) i dźwięku. Nie zabrakło także ustawień dotyczących tzw. save'ów, cheatów oraz funkcji autozapisu stanu gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!