r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nestopia 1.46

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nestopia to uznawany za jeden z najlepszych emulatorów NES/Famicom, który pozwala uruchomić na komputerze klasy PC gry stworzone dla konsoli Nintendo. Nie wymaga on instalacji (wersja portable) i dostępny jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Narzędzie obsługuje ROMy w większości najpopularniejszych formatów (np. NES czy FDS), doskonale radząc sobie z emulacją zarówno obrazu, jak również dźwięku. Wspiera ono systemy NTSC i PAL, a także umożliwia emulację różnorakich kontrolerów takich jak pady, klawiatury itp. Nestopia daje możliwość gry w pojedynkę oraz rozgrywki nawet w 4 osoby, pozwalając przy tym również na prowadzenie turniejów za pośrednictwem Internetu.

Atutem Nestopia jest bez wątpienia duża liczba dostępnych opcji konfiguracyjnych. Przy ich użyciu użytkownik może m.in. dowolnie konfigurować swój kontroler do gry, zarządzać podstawowymi parametrami emulowanego obrazu (jasność, kontrast, saturacja czy nasycenie) i dźwięku. Nie zabrakło także ustawień dotyczących tzw. save'ów, cheatów oraz funkcji autozapisu stanu gry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Super Mario Run Cię znudził? Ściągnij Nestopię i zagraj w Super Mario Bros

41
16.12.2016  •  Anna Rymsza

Od wczoraj pewna część świata szaleje na punkcie gry Super Mario Run dla iOS-a. Jednak kosztujący 10 euro „bieg bez końca” nie jest dla każdego. Jeśli nie bawi Cię stukanie jednym w palcem w ekran, ale tęsknisz za grami Super Mario, ściągnij Nestopię dla Windowsa lub jej port na macOS z naszej bazy programów, zdobądź ROM i graj ile dusza zapragnie. Nestopia to uznawany za jeden z najlepszych emulatorów konsol NES (Nintendo Entertainment System) i Famicom (do nas docierały konsole „Pegasus”). Emulator nie wymaga instalacji i pozwala bez wysiłku cieszyć się grami, jeśli tylko macie ich…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
SebaKomp   6 #4 10.10.2016 21:05

@Shaki81: Zgadza się ;)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 11.07.2016 22:27

@80mentor: Dokładnie, kolejny świetny emulator.

Dementor   37 #2 16.05.2016 23:05

Program. Mistrzostwo!

  #1 27.09.2015 17:58
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.