r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NetBeans 7.0 Beta 2 ze wsparciem dla JDK 7 i HTML5

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Ukazała się kolejna wersja testowa NetBeans 7.0 - zintegrowanego środowiska programistycznego Java.

NetBeans IDE to wolne, otwarte oprogramowanie udostępniające programistom zintegrowane środowisko do tworzenia aplikacji Java. Wśród nowości wprowadzonych do NetBeans 7.0 Beta 2 można wymienić obsługę JDK 7 wraz z poprawkami dla edytora. Środowisko radzi sobie teraz także z platformą WebLogic Application Server i serwerem aplikacji GlassFish w wersji 3.1b1. Wprowadzono ponadto liczne poprawki związane z obsługą baz danych Oracle i udoskonalono wykrywanie zmian zewnętrznych w mechanizmie natywnego śledzenia systemu plików. Najnowszy NetBeans może także współpracować z systemem kontroli wersji Git 1.7.x i rozpoznaje tagi obecne w specyfikacji HTML5. Pełna lista zmian i nowości jest dostępna na stronie o wydaniu. Zgodnie z udostępnionym planem wydawniczym finalna wersja NetBeans 7.0 ma trafić do użytkowników w kwietniu.

NetBeans IDE 7.0 Beta 2 można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla systemów Windows, Linux i Mac OS X. Przypominamy, że jest to wersja potencjalnie niestabilna.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.