NetGraph NetGraph 1.8.0.69

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetGraph to darmowe narzędzie do monitorowania przepustowości danej sieci w czasie rzeczywistym.

Program oferuje wiele sposobów wyświetlania informacji. Mogą być one prezentowane w formie wykresu, za pośrednictwem cyfr, przy użyciu wskaźnika postępu lub też poprzez połączenie wspomnianych wariantów. Dzięki licznym opcjom dostosowywania, główne okno programu NetGraph może zajmować niewielką lub dużą ilość miejsca na pulpicie. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by umieścić je w dowolnym miejscu na ekranie.

NetGraph umożliwia korzystanie z wielu kart sieciowych (obsługiwane są przewodowe, bezprzewodowe oraz mobilne połączenia szerokopasmowe). Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, będziemy mogli wybrać źródło danych. Warto również wspomnieć, że aplikacja generuje podstawowe informacje o sieci i pozwala na łatwe pingowanie wielu adresów IP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!