r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NetSprint Site - wyszukiwarka dla witryn

Strona główna Aktualności

O autorze

NetSprint wprowadził do swojej oferty nowy produkt. NetSprint Site jest wyszukiwarką dla witryn sprzedawaną w modelu licencyjnym i ASP, co umożliwia efektywne kosztowo korzystanie z aplikacji zarówno przez korporacje jak i firmy z sektora MSP. Usługa skierowana jest do podmiotów posiadających serwisy internetowe, zróżnicowany model sprzedaży powoduje, że może być ona atrakcyjna zarówno do małych i dużych przedsiębiorstw. Koszt usługi przeszukiwania opartej na serwerach NetSprint zaczyna się od 480 zł rocznie, bardziej wymagający klienci mogą kupić dedykowany serwer z zainstalowaną wyszukiwarką.

Wyszukiwarkę charakteryzuje zastosowanie zaawansowanych mechanizmów analizy języka polskiego, możliwość określania zakresu indeksowanych zasobów, przeszukiwanie treści najczęściej używanych plików (MS Office, PDF, TXT, HTML) i kategorie dla poszczególnych części serwisu. Producent twierdzi, że konfiguracja i administracja wyszukiwarką jest bardzo prosta, dodatkowo oferowana jest asysta techniczna specjalistów firmy.

Więcej informacji na temat rozwiązań wyszukiwawczych NetSprint.pl na stronie firmy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.