NetSurveyor 2.0.9686.0

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetSurveyor to przydatna aplikacja dla zaawansowanych użytkowników, administratorów sieci i osób zajmujących się np. wdrażaniem sieci radiowych. Z jego pomocą można w łatwy i szybki sposób dokonać pomiarów i ewentualnej diagnozy stanu sieci bezprzewodowej.

Program automatycznie wykrywa wszystkie sieci w zasięgu komputera, oferując szereg informacji na ich temat, które pozwalają ocenić takie parametry jak siła sygnału, konfiguracja sieci, jej "zajętość" i wiele innych. NetSurveyor analizuje wszystko w czasie rzeczywistym, aktualizując zebrane dane i prezentując je w formie czytelnych grafów i wykresów. Program ukaże jakość sygnału poszczególnych sieci na osi czasu, wskaże zajęte pasma radiowe, kanały najczęściej wykorzystywane oraz poda wiele innych informacji przydatnych administratorom sieci.

NetSurveyor pozwala na zapisanie wszystkich zebranych informacji w postaci poręcznych logów - ich nagrywanie trzeba jednak rozpocząć ręcznie, o czym warto pamiętać przed rozpoczęciem pomiarów. Sporym udogodnieniem jest możliwość stworzenia raportu w formie pliku w formacie PDF, który możemy zapisać na dysku i otworzyć celem późniejszej analizy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!