NetTraffic NetTraffic 1.64.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetTraffic to niewielkie, ale przydatne narzędzie do monitorowania połączeń sieciowych. Pozwala ono w czasie rzeczywistym obserwować prędkość transferu wychodzącego i przychodzącego z/do naszego komputera.

Dużym atutem programu jest jego prostota. Pozwala on w łatwy i wygodny sposób monitorować przepustowość połączenia z siecią lokalną, bądź Internetem z wykorzystaniem dowolnego interfejsu sieciowego. NetTraffic bez najmniejszych problemów obsługuje połączenia przewodowe, jak również bezprzewodowe. Poza możliwością podglądu szybkości transferu umożliwia również gromadzenie, przechowywanie i w późniejszym czasie również przeglądanie informacji na temat pobranych i wysłanych z komputera danych. Nie zabrakło również mechanizmów filtrowania statystyk oraz prognozowania zużycia transferu na bazie zgromadzonych informacji.

Narzędzie działa w obrębie zasobnika systemowego, nie przeszkadzając w codziennej pracy z komputerem. Wyświetla ono w formie wykresu informacje o aktualnym poziomie i szybkości transferu. Z poziomu ustawień użytkownik może zmieniać podstawowe opcje działania programu (np. monitorowane interfejsy sieciowe, uruchamianie wraz z systemem itp.) oraz jego wyglądu.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny, polskie menu
czasem dolicza kosmiczny transfer
ocena użytkownika
16.03.2020 20:10 • Recenzja do wersji 1.64.0

Przydatny, potrzebny program. Wygodna obsługa również w języku polskim.
Po przebudzeniu z hibernacji, a może też w innych sytuacjach, pojawiają się słupki sięgające 8 GiB. Przez to statystyka długoterminowa pokazuje bardzo zawyżone wartości. Małe okienko nie zawsze jest na wierzchu, choć taka opcja jest ustawiona. Kliknięcie prawym klawiszem na małym okienku najczęściej powoduje natychmiastowe przejście do którejś pozycji menu zanim coś się wybierze.

Działa prawidłowo
Brak
ocena użytkownika
10.12.2019 13:36 • Recenzja do wersji 1.61.2

Poprawili problemy z poprzednią wersją złego działania. Teraz działa sprawnie. Bardzo lekki i prosty w użyciu super gromadzi dane o wykorzystaniu sieci i transferów.