NetTraffic 1.51.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetTraffic to niewielkie, ale przydatne narzędzie do monitorowania połączeń sieciowych. Pozwala ono w czasie rzeczywistym obserwować prędkość transferu wychodzącego i przychodzącego z/do naszego komputera.

Dużym atutem programu jest jego prostota. Pozwala on w łatwy i wygodny sposób monitorować przepustowość połączenia z siecią lokalną, bądź Internetem z wykorzystaniem dowolnego interfejsu sieciowego. NetTraffic bez najmniejszych problemów obsługuje połączenia przewodowe, jak również bezprzewodowe. Poza możliwością podglądu szybkości transferu umożliwia również gromadzenie, przechowywanie i w późniejszym czasie również przeglądanie informacji na temat pobranych i wysłanych z komputera danych. Nie zabrakło również mechanizmów filtrowania statystyk oraz prognozowania zużycia transferu na bazie zgromadzonych informacji.

Narzędzie działa w obrębie zasobnika systemowego, nie przeszkadzając w codziennej pracy z komputerem. Wyświetla ono w formie wykresu informacje o aktualnym poziomie i szybkości transferu. Z poziomu ustawień użytkownik może zmieniać podstawowe opcje działania programu (np. monitorowane interfejsy sieciowe, uruchamianie wraz z systemem itp.) oraz jego wyglądu.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki i bardzo prosty w obsłudze dużo danych
Źle liczy transfer danych i czas pracy
ocena użytkownika

Program bardzo fajny ale źle liczy dane pobierane i wysyłane. Nawet jak zaznaczy się śledzenie jednego interfejsu to dodaje on nawet kilka GB na dzień gdy PC jest wyłączony na procesach wewnętrznych PC. Dlatego o ile nie zostanie poprawiony to nie bardzo się nadaje do tego do czego został powołany.

08.03.2017 11:12 | Recenzja do wersji 1.38.1

Komentarze

0 nowych
hetmanrafalhetman   3 #7 08.03.2017 11:05

Jeden z najlepszych, choć nie ma synchronizacji z innymi urządzeniami w tej samej sieci WIFI

Autor edytował komentarz w dniu: 29.01.2018 13:20
  #6 02.11.2016 20:09

Nie rozumiem jednego jeżeli "Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej" to dlaczego przy NET Framework 4 nie działa?

pa_well   6 #5 22.06.2014 16:51

Nic nowego. Rzekłbym nawet, że ładnie zerżnięte ze starego dobrego NetMetera, który prezentuje się lepiej.
http://www.metal-machine.de/readerror/

miro54   2 #4 04.01.2014 13:02

@;) (niezalogowany): niestety to prawda, a tak nie powinno być , zdecydowana większośc podobnych portali wymaga logowania lub co najmniej recenzji swojej oceny.

nefarinus   2 #3 03.01.2014 20:02

Mi bardziej odpowiada netBalancer, nie tylko pozwala obserwować ruch w sieci, ale też regulować go dla poszczególnych procesów w systemie.

  #2 24.12.2013 02:30

@miro54: no chyba wstawianie opinii i wstawianie ocen to jest na tej stronie zupełnie inna para kapci

miro54   2 #1 18.11.2013 13:03

Jak w ocenie użytkowników jest 5 gwiazdek skoro nie ma ani jednej opinii ? czy moderator moze to wyjaśnić ?
Czy wstawianie gwiazdek to czysty przypadek ? . Bez sensu .