NetTraffic 1.53.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetTraffic to niewielkie, ale przydatne narzędzie do monitorowania połączeń sieciowych. Pozwala ono w czasie rzeczywistym obserwować prędkość transferu wychodzącego i przychodzącego z/do naszego komputera.

Dużym atutem programu jest jego prostota. Pozwala on w łatwy i wygodny sposób monitorować przepustowość połączenia z siecią lokalną, bądź Internetem z wykorzystaniem dowolnego interfejsu sieciowego. NetTraffic bez najmniejszych problemów obsługuje połączenia przewodowe, jak również bezprzewodowe. Poza możliwością podglądu szybkości transferu umożliwia również gromadzenie, przechowywanie i w późniejszym czasie również przeglądanie informacji na temat pobranych i wysłanych z komputera danych. Nie zabrakło również mechanizmów filtrowania statystyk oraz prognozowania zużycia transferu na bazie zgromadzonych informacji.

Narzędzie działa w obrębie zasobnika systemowego, nie przeszkadzając w codziennej pracy z komputerem. Wyświetla ono w formie wykresu informacje o aktualnym poziomie i szybkości transferu. Z poziomu ustawień użytkownik może zmieniać podstawowe opcje działania programu (np. monitorowane interfejsy sieciowe, uruchamianie wraz z systemem itp.) oraz jego wyglądu.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki i bardzo prosty w obsłudze dużo danych
Źle liczy transfer danych i czas pracy
ocena użytkownika

Program bardzo fajny ale źle liczy dane pobierane i wysyłane. Nawet jak zaznaczy się śledzenie jednego interfejsu to dodaje on nawet kilka GB na dzień gdy PC jest wyłączony na procesach wewnętrznych PC. Dlatego o ile nie zostanie poprawiony to nie bardzo się nadaje do tego do czego został powołany.

08.03.2017 11:12 | Recenzja do wersji 1.38.1