Netbook Optimizer Netbook Optimizer 1.0.0.9150

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Netbook Optimizer to kompleksowe narzędzie, które oferuje wiele możliwości przydatnych każdemu użytkownikowi przenośnego mini komputera i zwiększa jego wydajność.

Program podzielony jest na pięć części: Care odpowiada za opiekę nad systemem, zwiększanie wydajności i bezpieczeństwo - wszystko za pomocą jednego kliknięcia, więc nie trzeba sprawdzać poszczególnych modułów, by utrzymać stabilność systemu. Clean czyści system, usuwając zbędne pliki na dysku i w rejestrze. Optimize zwiększa pojemność pamięci, poprawiając płynność działania systemu. Protect chroni system przed wirusami i innymi zagrożeniami (np. infekcjami malware). Maintain usuwa niepotrzebne programy z dysku i skróty do nich, zwiększając przy okazji czas reakcji pozostałych aplikacji.

Netbook Optimizer dba zatem o optymalizację pracy systemu operacyjnego, chroni przed wirusami i spyware, naprawia nieprawidłowości w rejestrze i aktualizuje także sterowniki do najnowszych wersji (zarówno mowa tu o wszystkich podzespołach, jak i urządzeniach audio i wideo). Ponadto użytkownik może być pewien, że na ekranie nie pojawi się charakterystyczny niebieski ekran (BSOD - Blue Screen of Death), a system nie ulegnie awarii.

Uwaga!

  1. Wersja testowa nie daje możliwości usuwania wykrytych błędów i nieprawidłowości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!