r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netbook Optimizer 1.0.0.9150

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Netbook Optimizer to kompleksowe narzędzie, które oferuje wiele możliwości przydatnych każdemu użytkownikowi przenośnego mini komputera i zwiększa jego wydajność.

Galeria programu

Program podzielony jest na pięć części: Care odpowiada za opiekę nad systemem, zwiększanie wydajności i bezpieczeństwo - wszystko za pomocą jednego kliknięcia, więc nie trzeba sprawdzać poszczególnych modułów, by utrzymać stabilność systemu. Clean czyści system, usuwając zbędne pliki na dysku i w rejestrze. Optimize zwiększa pojemność pamięci, poprawiając płynność działania systemu. Protect chroni system przed wirusami i innymi zagrożeniami (np. infekcjami malware). Maintain usuwa niepotrzebne programy z dysku i skróty do nich, zwiększając przy okazji czas reakcji pozostałych aplikacji.

Netbook Optimizer dba zatem o optymalizację pracy systemu operacyjnego, chroni przed wirusami i spyware, naprawia nieprawidłowości w rejestrze i aktualizuje także sterowniki do najnowszych wersji (zarówno mowa tu o wszystkich podzespołach, jak i urządzeniach audio i wideo). Ponadto użytkownik może być pewien, że na ekranie nie pojawi się charakterystyczny niebieski ekran (BSOD - Blue Screen of Death), a system nie ulegnie awarii.

Uwaga!

  1. Wersja testowa nie daje możliwości usuwania wykrytych błędów i nieprawidłowości.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.