Netflix

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Netflix to uniwersalna aplikacja jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD. Działa zarówno na komputerach z Windowsem, jak też na smartfonach z systemem Windows Phone.

Za pośrednictwem Netflixa zyskujemy dostęp do ogromnej bazy seriali oraz filmów. To m.in. "House of Cards", "Breaking Bad" lub "Orange is the new black". Obecnie polska wersja serwisu nie jest jednak zbyt bogata w materiały z polskim lektorem lub choćby z polskimi napisami. Aby korzystać z usługi, należy założyć konto, podać sposób płatności (karta kredytowa, PayPal) oraz najbardziej lubiane gatunki filmowe (w tym bajki, jeśli z Netflixa ma korzystać dziecko).

Aplikacja Netflix na system Windows jest darmowa, ale bezpłatnie możemy oglądać filmy tylko podczas miesięcznego okresu testowego. Później trzeba wykupić abonament, co można zrobić korzystając z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowość w Netfliksie: kinowa technologia dźwięku trafia pod strzechy

27
12.02.2018  •  Mateusz Budzeń

Użytkownicy Netfliksa, którzy wysoką jakość dźwięku cenią równie wysoko jak obraz 4K i HDR, będą zadowoleni z nowości wprowadzonych do aplikacji na Windows 10. Otrzymała ona bowiem obsługę technologii, którą jeszcze do niedawna spotkać można było tylko w nowoczesnych salach kinowych. Aplikacja Netflix na Windows 10 wspiera już Dolby Atmos. Osoby posiadające odpowiedni sprzęt mogą poczuć się jak w dobrej sali kinowej – technologia umożliwia bowiem budowanie rozbudowanych systemów audio, które składają się z wielu głośników, w tym dodatkowych umieszczonych na suficie. Technicznie jest to…

Pięć rozszerzeń do Netfliksa, dzięki którym odkryjesz tę usługę na nowo

56
21.01.2018  •  Jan Mentel

Ostatnio testowaliśmy świetne rozszerzenie Super Netflix, którym wycisnęliśmy z Netfliksa ostatnie soki. W sklepie Chromea dostępnych jest jest jednak wiele innych rozszerzeń, których funkcji Super Netflix nie posiada. Postanowiliśmy zatem wypróbować i opisać najciekawsze z nich. Co więcej, funkcjonalność rozszerzeń na naszej liście najczęściej się nie dubluje, więc z powodzeniem jednocześnie można korzystać ze wszystkich pięciu. Video Adjust – regulacja nasycenia, jasności i kontrastu. Black Mirror w czerni i beli czy może jaskrawy Bojack w psychodelicznych kolorach? Takie efekty można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję