r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix

Strona główna Windows Phone Multimedia

Netflix to aplikacja mobilna jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD. Działa zarówno na komputerach z Windowsem, jak też na smartfonach z systemem Windows Phone.

Galeria programu

Za pośrednictwem Netflixa zyskujemy dostęp do ogromnej bazy seriali oraz filmów. To m.in. "House of Cards", "Breaking Bad" lub "Orange is the new black". Obecnie polska wersja serwisu nie jest jednak zbyt bogata w materiały z polskim lektorem lub choćby z polskimi napisami. Aby korzystać z usługi, należy założyć konto, podać sposób płatności (karta kredytowa, PayPal) oraz najbardziej lubiane gatunki filmowe (w tym bajki, jeśli z Netflixa ma korzystać dziecko).

Aplikacja Netflix na system Windows jest darmowa, ale bezpłatnie możemy oglądać filmy tylko podczas miesięcznego okresu testowego. Później trzeba wykupić abonament, co można zrobić korzystając z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix w końcu umożliwia pobieranie filmów także na Windowsie 10

3
OPROGRAMOWANIE 03.04.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Jedną z najdłużej wyczekiwanych funkcji Netfliksa była możliwość pobierania filmów i seriali. Udostępniono ją użytkownikom mobilnej wersji usługi w listopadzie. Mogą oni dzięki temu oszczędzić cenne megabajty pakietu danych i nie martwić się o zasięg na przykład w podróży. Nie obyło się jednak bez licznych ograniczeń. Możliwość pobierania wprowadzono jedynie do aplikacji mobilnych Netfliksa, nie można ich także strumieniować ze smartfonu na inne urządzenia. Ponadto bez połączenia z Siecią można oglądać jedynie część dostępnych w usłudze filmów i seriali, zaś funkcja pobierania nie jest…

Netflix w końcu dostępny po polsku. Wkrótce także więcej rodzimych produkcji

41
INTERNET 20.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nadeszła w końcu chwila wyczekiwana przez użytkowników Netfliksa już od momentu oficjalnej premiery w naszym kraju, czyli od stycznia. Po dziewięciu miesiącach otrzymaliśmy bowiem polską wersję językową interfejsu tej najpopularniejszej usługi wideo na żądanie. A to tylko jedno z pól, na których amerykański serwis chce integrować się z polskimi widzami. Wprowadzenie polskiej wersji językowej nie jest pierwszym etapem dostosowywania Netfliksa do lokalnych warunków. Na początku czerwca Polacy zyskali możliwość opłacania usługi w złotówkach. Kwoty zostały przeliczone i zaokrąglone (kolejno 34…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.