r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix

Strona główna Windows Phone Multimedia

Netflix to aplikacja mobilna jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD. Działa zarówno na komputerach z Windowsem, jak też na smartfonach z systemem Windows Phone.

Galeria programu

Za pośrednictwem Netflixa zyskujemy dostęp do ogromnej bazy seriali oraz filmów. To m.in. "House of Cards", "Breaking Bad" lub "Orange is the new black". Obecnie polska wersja serwisu nie jest jednak zbyt bogata w materiały z polskim lektorem lub choćby z polskimi napisami. Aby korzystać z usługi, należy założyć konto, podać sposób płatności (karta kredytowa, PayPal) oraz najbardziej lubiane gatunki filmowe (w tym bajki, jeśli z Netflixa ma korzystać dziecko).

Aplikacja Netflix na system Windows jest darmowa, ale bezpłatnie możemy oglądać filmy tylko podczas miesięcznego okresu testowego. Później trzeba wykupić abonament, co można zrobić korzystając z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Super Netflix: przeglądarkowe rozszerzenie wyciśnie z Netfliksa ostatnie soki

20
OPROGRAMOWANIE 15.01.2018 | Maciej Olanicki (b.munro)

Netflix jest usługą dość prymitywną, jeśli chodzi o konfigurację – na dobrą sprawę bez dostępu do konsoli nie wiadomo nawet w jakiej jakości strumieniowane są materiały. Dostępne jest jednak rozszerzenie, które oddaje w ręce użytkowników wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym Netfliksa można dostosować do własnych potrzeb – jest to dostępny na przeglądarkę Google Chrome Super Netflix. Wstępnej konfiguracji rozszerzenia Super Netflix można dokonać po kliknięciu jego ikony wyświetlanej w interfejsie Google Chrome. Można tam ustawić maksymalną przepływność strumieniowanego filmu czy serialu…

Netflix w HDR dostępny na Windows 10

12
OPROGRAMOWANIE 21.12.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Najpopularniejszym hasłem w 2017 roku, mającym świadczyć o wysokiej jakości wideo, obok 4K, było HDR. Teraz High Dynamic Range, czyli zwiększona rozpiętość tonalna, trafił do Netfliksa dostępnego z poziomu Windows 10, zapewniając użytkownikom tego systemu operacyjnego, atrakcyjniej wyglądające filmy i seriale. W oficjalnym komunikacie przeczytać można, że Windows 10 wspiera teraz HDR w materiałach Netfliksa zarówno w przypadku aplikacji UWP, jak i podczas korzystania z aplikacji webowej, choć w ostatnim przypadku wyłącznie z wykorzystaniem Edgea. HDR jest dostępny tylko w planie premium, …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.