r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix

Strona główna Windows Phone Multimedia

Netflix to aplikacja mobilna jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów VOD. Działa zarówno na komputerach z Windowsem, jak też na smartfonach z systemem Windows Phone.

Galeria programu

Za pośrednictwem Netflixa zyskujemy dostęp do ogromnej bazy seriali oraz filmów. To m.in. "House of Cards", "Breaking Bad" lub "Orange is the new black". Obecnie polska wersja serwisu nie jest jednak zbyt bogata w materiały z polskim lektorem lub choćby z polskimi napisami. Aby korzystać z usługi, należy założyć konto, podać sposób płatności (karta kredytowa, PayPal) oraz najbardziej lubiane gatunki filmowe (w tym bajki, jeśli z Netflixa ma korzystać dziecko).

Aplikacja Netflix na system Windows jest darmowa, ale bezpłatnie możemy oglądać filmy tylko podczas miesięcznego okresu testowego. Później trzeba wykupić abonament, co można zrobić korzystając z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix w końcu dostępny po polsku. Wkrótce także więcej rodzimych produkcji

41
INTERNET 20.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nadeszła w końcu chwila wyczekiwana przez użytkowników Netfliksa już od momentu oficjalnej premiery w naszym kraju, czyli od stycznia. Po dziewięciu miesiącach otrzymaliśmy bowiem polską wersję językową interfejsu tej najpopularniejszej usługi wideo na żądanie. A to tylko jedno z pól, na których amerykański serwis chce integrować się z polskimi widzami. Wprowadzenie polskiej wersji językowej nie jest pierwszym etapem dostosowywania Netfliksa do lokalnych warunków. Na początku czerwca Polacy zyskali możliwość opłacania usługi w złotówkach. Kwoty zostały przeliczone i zaokrąglone (kolejno 34…

Netflix zadomawia się nad Wisłą: wkrótce pojawić ma się polska wersja językowa

8
INTERNET 21.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

O okolicznościach premiery Netfliksa w Polsce trudno powiedzieć, aby zadowoliły oczekiwania. Powoli jednak usługa zdaje się dostrzegać nasz rynek i tutejszych użytkowników i dostosowuje swoją ofertę do lokalnych realiów. A to ma być dopiero początek. Pisaliśmy już, że wkrótce opłacać Netfliksa będzie można w złotówkach – brak tej możliwości w styczniu był powodem ostrej krytyki. Po kilku miesiącach w końcu doczekaliśmy się jakichkolwiek informacji na ten temat – już za kilka tygodni za konto Basic, Standard i Premium przyjdzie płacić kolejne 34, 43 i 52 złote. Dziś wiadomo juz, że…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.