r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix Categories 0.1.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Netflix Categories – rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które daje dostęp do pełnej listy wszystkich kategorii filmów dostępnych w serwisie Netflix. Pozwala tym samym na dużo bardziej szczegółowe zawężanie poszukiwań filmów, niż podstawowy zestaw gatunków, który udostępniany jest w aplikacji webowej serwisu.

Dodatek wykorzystuje do działania oficjalną listę kategorii Netflixa. Na co dzień działa ona jednak w tle, użytkownikom udostępniając jedynie część gatunków. Pełna lista jest bardzo rozbudowana i pozwala dokładnie przeglądać niemałą bazę filmów w serwisie. Wystarczy nacisnąć na ikonę dodatku widoczną na pasku przeglądarki po zainstalowaniu, aby móc przystąpić do przeglądania pełnej bazy.

Program pozwala wyszukiwać słowa kluczowe, tworzyć listę ulubionych kategorii lub przeglądać wszystkie gatunki na wspólnej liście. Kliknięcie na wybraną pozycję przenosi do odpowiedniej strony w serwisie Netflix, gdzie możemy wybrać interesujący nas z danej kategorii film. Dodatek jest anglojęzyczny, dlatego nazwy gatunków wprowadzane w wyszukiwarkę muszą być w języku angielskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Netflix ujawni wszystkie swoje kategorie dzięki nowemu rozszerzeniu do Chrome

56
06.02.2017  •  Oskar Ziomek

Chociaż do zostania najpopularniejszym serwisem wideo na życzenie w naszym kraju, Netflixowi wiele brakuje, z pewnością ma swoich zwolenników. Kusić może przede wszystkim ogromny katalog filmów dostępnych w bardzo dobrej jakości. Jeśli już jednak zdecydujemy się na wykupienie abonamentu i korzystanie z serwisu, wyszukiwanie nowych filmów do obejrzenia z poziomu przeglądarki może momentami nie być tak proste, jak byśmy tego chcieli. Problemy mogą sprawiać kategorie, których widoczna jest tylko część. Jak się okazuje, „pod spodem” serwis oferuje znacznie więcej, dużo bardziej szczegółowych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.