Netflix Categories Netflix Categories

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Netflix Categories – rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które daje dostęp do pełnej listy wszystkich kategorii filmów dostępnych w serwisie Netflix. Pozwala tym samym na dużo bardziej szczegółowe zawężanie poszukiwań filmów, niż podstawowy zestaw gatunków, który udostępniany jest w aplikacji webowej serwisu.

Dodatek wykorzystuje do działania oficjalną listę kategorii Netflixa. Na co dzień działa ona jednak w tle, użytkownikom udostępniając jedynie część gatunków. Pełna lista jest bardzo rozbudowana i pozwala dokładnie przeglądać niemałą bazę filmów w serwisie. Wystarczy nacisnąć na ikonę dodatku widoczną na pasku przeglądarki po zainstalowaniu, aby móc przystąpić do przeglądania pełnej bazy.

Program pozwala wyszukiwać słowa kluczowe, tworzyć listę ulubionych kategorii lub przeglądać wszystkie gatunki na wspólnej liście. Kliknięcie na wybraną pozycję przenosi do odpowiedniej strony w serwisie Netflix, gdzie możemy wybrać interesujący nas z danej kategorii film. Dodatek jest anglojęzyczny, dlatego nazwy gatunków wprowadzane w wyszukiwarkę muszą być w języku angielskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!