r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netflix zaczyna produkcje kolejnego serialu — Marco Polo

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ruszyły już prace nad pierwszą serią kolejnego serialu, którego produkcją zajmie się Netflix — Marco Polo. Zdjęcia do wszystkich dziesięciu odcinków mają być kręcone w plenerach Włoch i Kazachstanu, a także w studiu Pinewood w Malezji.

Fabuła Marco Polo kręcić się będzie wokół wydarzeń dziejących się w trzynastowiecznych Chinach. Będziemy mieli okazję przyjrzeć się kulisom polityki i wojny między wielkimi imperiami, która działa się w tamtych czasach. Wszystko to będzie okraszone dużą dawką sztuk walki, intryg, skandali i spektakularnych bitew.

W rolę tytułowego Marco Polo wcieli się Lorenzo Richelmy, znany dotychczas z Prawdziwej Historii Rodu Borgiów czy Fat Cat. Postać Zhu Zhu zagra Benedict Wong, którego możecie kojarzyć z Prometeusza, Kick-Ass 2 i popularnego serialu The IT Crowd, gdzie wystąpił jako Prime. Wiadomo, że w obsadzie pojawią się także Tom Wu, Remy Hii i Rick Yune.

r   e   k   l   a   m   a

Producenci serialu, John Fusco (będący jednocześnie jego twórcą) wraz z Harvey'em Weinsteinem i Danem Minahanem zapewniają, że możemy oczekiwać rozmachu i jakości w iście kinowym stylu. Reżyserią dwóch pierwszych odcinków zajmą się Joachim Rřnning i Espen Sandberg.

Premiera serialu zapowiedziana jest na jesień bieżącego roku.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.