Netscape 9 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się pierwsza wersja testowa zapowiadanej na początku tego roku przeglądarki Netscape Navigator 9.0, protoplasty popularnego Firefoksa. Beta jest dostępna w wydaniach dla Windows, Linuksa i Mac OS.

W nowym Navigatorze znajdziemy między innymi automatyczną korekcję błędów w adresie URL, przeglądarka poprawia 30 najczęściej występujących błędów (w tym między innymi pominięcie kropki). Nowe menu wyświetla najnowsze wiadomości z serwisu Netscape.com, użytkownik ma możliwość dopasowania go do prezentowania informacji z interesujących do działów.

Przy pasku adresu pojawiły się ikony pozwalające na przesyłanie znajomym interesujących stron i głosowanie na nie w rankingu popularności. Dodatkowo, Netscape Navigator 9.0 jest kompatybilny z dodatkami do Firefoksa 2.0, co pozwala na znaczne rozszerzenie funkcjonalności przeglądarki.

Szczegółowy opis zmian w nowym Navigatorze znajduje się na stronie producenta, z której można także pobrać pliki instalacyjne dla Windows, Linuksa i Mac OS

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję