r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Netscape 9.0

Strona główna Aktualności

Po dość długich, bo trwających od początku roku pracach, firma Netscape Communications wypuściła wreszcie stabilną wersję swojej przeglądarki stron WWW, oznaczonej numerem 9.0.

Do najważniejszych nowości w Netscape 9.0 należą narzędzie do poprawiania najczęściej spotykanych błędów podczas wpisywania adresu strony, Link Pad do przechowywania interesujących nas linków, których nie chcemy dodawać do zakładek oraz możliwość instalacji rozszerzeń z drugiej wersji Firefoksa.

Prócz tego, aplikacja doczekała się korzystnego odświeżenia interfejsu, wsparcia dla standardu OPML do zapisu zakładek (często używanego w czytnikach RSS), a także dwóch drobnych, ale bardzo wygodnych funkcji, pozwalających na zresetowanie przeglądarki przy zachowaniu otwartych stron oraz na zmianę rozmiaru pól tekstowych typu textarea.

Nowy Netscape jest dostępny w wersjach dla Windows, Linuksa i MacOS X. Wydanie dla Windows można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW, wydania dla innych systemów dostępne są na stronie twórców.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.