r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Network GigaCon 2007 za dwa tygodnie

Strona główna Aktualności

Już za dwa tygodnie, w Warszawie, odbędzie Network GigaCon 2007 - VIII już edycja konferencji poświęconej rozwiązaniom sieciowym.

Podczas konferencji poruszone zostaną takie zagadnienia jak niezawodność sieci, infrastruktura sieciowa, bezpieczeństwo sieci, wydajne rozwiązania dla Internetu (serwery, łącza, oprogramowanie), usługi transmisji danych, integracja usług teleinformatycznych, telefonia IP, a także IPTV. Network Gigacon kierowany jest przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za projektowanie, budowę i rozwój systemów teleinformatycznych, projektantów, inżynierów i administratorów systemów, a także pasjonatów tego typu zagadnień.

Konferencja odbędzie się w dniach 29-30 maja 2007 r. w Warszawie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Wszelkie niezbędne informacje (agenda, formularz rejestracyjny) znaleźć można na stronie konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.