reklama

Network GigaCon w Warszawie i Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już 18 marca we Wrocławiu, a 25-26 maja w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Network GigaCon.

Network GigaCon poświęcony jest tematyce najnowocześniejszych rozwiązań i technologii sieciowych oraz ich obecności na polskim rynku teleinformatycznym. Celem konferencji jest określenie przekroju zastosowań nowych technologii, produktów i usług oraz upowszechnienie związanej z nimi wiedzy technicznej. Tematyka konferencji obejmuje infrastrukturę sieciową, komunikację bezprzewodową, bezpieczeństwo i zarządzanie siecią oraz transmisję głosu i danych.

W tym roku we Wrocławiu zorganizowana zostanie trzecia edycja konferencji, w Warszawie zaś już dziesiąta. Więcej szczegółów oraz formularz rejestracji on-line można znaleźć na stronie wrocławskiej i warszawskiej edycji konferencji. Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić