r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Network GigaCon w Warszawie i Wrocławiu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już 18 marca we Wrocławiu, a 25-26 maja w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Network GigaCon.

Network GigaCon poświęcony jest tematyce najnowocześniejszych rozwiązań i technologii sieciowych oraz ich obecności na polskim rynku teleinformatycznym. Celem konferencji jest określenie przekroju zastosowań nowych technologii, produktów i usług oraz upowszechnienie związanej z nimi wiedzy technicznej. Tematyka konferencji obejmuje infrastrukturę sieciową, komunikację bezprzewodową, bezpieczeństwo i zarządzanie siecią oraz transmisję głosu i danych.

W tym roku we Wrocławiu zorganizowana zostanie trzecia edycja konferencji, w Warszawie zaś już dziesiąta. Więcej szczegółów oraz formularz rejestracji on-line można znaleźć na stronie wrocławskiej i warszawskiej edycji konferencji. Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.