r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Network Scanner 4.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Network Scanner to darmowe, ale jednocześnie całkiem zaawansowane narzędzie przeznaczone do skanowania sieci pod kątem otwartych portów IP, SNMP oraz NetBIOS. Z racji swego zastosowania jest to program przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników, administratorów systemów itp.

Galeria programu

Program dostarcza szeroką gamę informacji, podając je wszystkie w ramach prostego interfejsu użytkownika, którego główną częścią jest tabela zawierająca wszystkie zebrane dane. Aplikacja skanuje komputery obecne w sieci i podaje takie informacje jak adresy IP oraz fizyczne (MAC), sprawdza stan portów TCP i UDP, współdzielone zasoby oraz usługi i nie tylko.

Wśród dostępnych funkcji warto wymienić wbudowane narzędzie Whois dostarczające informacji na temat właścicieli konkretnych domen, narzędzie do sprawdzania adresów IP wpisanych stron internetowych oraz możliwość zdalnego zamykania i wykonywania czynności. Plusem aplikacji jest brak konieczności instalacji - pobrany program wystarczy po prostu wypakować z archiwum ZIP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.