r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Network Scanner 4.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Network Scanner to darmowe, ale jednocześnie całkiem zaawansowane narzędzie przeznaczone do skanowania sieci pod kątem otwartych portów IP, SNMP oraz NetBIOS. Z racji swego zastosowania jest to program przeznaczony dla bardziej zaawansowanych użytkowników, administratorów systemów itp.

Galeria programu

Program dostarcza szeroką gamę informacji, podając je wszystkie w ramach prostego interfejsu użytkownika, którego główną częścią jest tabela zawierająca wszystkie zebrane dane. Aplikacja skanuje komputery obecne w sieci i podaje takie informacje jak adresy IP oraz fizyczne (MAC), sprawdza stan portów TCP i UDP, współdzielone zasoby oraz usługi i nie tylko.

Wśród dostępnych funkcji warto wymienić wbudowane narzędzie Whois dostarczające informacji na temat właścicieli konkretnych domen, narzędzie do sprawdzania adresów IP wpisanych stron internetowych oraz możliwość zdalnego zamykania i wykonywania czynności. Plusem aplikacji jest brak konieczności instalacji - pobrany program wystarczy po prostu wypakować z archiwum ZIP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.