Network Scanner 4.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Network Scanner to narzędzie do skanowania dużych sieci korporacyjnych składających się z setek tysięcy komputerów, jak i małych sieci komputerowych, do których podłączono zaledwie kilka pecetów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nie tylko administratorzy, ale nawet mniej doświadczeni użytkownicy będą mogli zeskanować sieć, wykonując zaledwie kilka kliknięć myszą. Network Scanner wyświetla szczegółowe informacje na temat poszczególnych adresów IP bez jakichkolwiek ograniczeń – możemy zrobić z niego użytek niezależnie od tego, ile sprzętów jest podłączonych do danej sieci.

Narzędzie generuje zestawienie wszystkich współdzielonych danych (systemowych oraz ukrytych), wśród których znajdziemy zasoby wykorzystywane przez protokoły HTTP i FTP oraz NetBIOS (Samba), a także przeprowadza analizę praw dostępu jakimi dysponują poszczególni użytkownicy.

Wyniki skanowania udostępnione przez Network Scanner możemy bez problemu zaimportować do pliku w formacie XML, HTML lub TXT, a nawet zapisać je bezpośrednio w opisywanym programie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!