NetworkUsageView NetworkUsageView 1.25

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetworkUsageView to niewielka, ale przydatna aplikacja do monitorowania połączeń sieciowych, która wyświetla szczegółowe informacje w tym zakresie za pomocą czytelnej tabelki.

Narzędzie potrafi wyodrębnić dane zapisane w pliku bazy danych SRUDB.dat dostępnym w systemach operacyjnych Windows 8.1 oraz Windows 10 (inne wersje "okienek" nie są obsługiwane, bo nie gromadzą takich danych). W związku z tym użytkownicy programu NetworkUsageView mogą sprawdzić, czy osoby niepowołane nie korzystały z ich połączenia sieciowego.

NetworkUsageView wyświetla następujące informacje: nazwa i opis usługi lub aplikacji, nazwa i identyfikator SID użytkownika, karta sieciowa, całkowita liczba bajtów wysłanych i odebranych przez konkretną usługę bądź program.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!