NetworkUsageView 1.10

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetworkUsageView to niewielka, ale przydatna aplikacja do monitorowania połączeń sieciowych, która wyświetla szczegółowe informacje w tym zakresie za pomocą czytelnej tabelki.

Narzędzie potrafi wyodrębnić dane zapisane w pliku bazy danych SRUDB.dat dostępnym w systemach operacyjnych Windows 8.1 oraz Windows 10 (inne wersje "okienek" nie są obsługiwane, bo nie gromadzą takich danych). W związku z tym użytkownicy programu NetworkUsageView mogą sprawdzić, czy osoby niepowołane nie korzystały z ich połączenia sieciowego.

NetworkUsageView wyświetla następujące informacje: nazwa i opis usługi lub aplikacji, nazwa i identyfikator SID użytkownika, karta sieciowa, całkowita liczba bajtów wysłanych i odebranych przez konkretną usługę bądź program.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 30.07.2017 20:39

No no...zakres dat już od roku 1600 - aż dziw że już był wówczas internet. A po ustawieniu prawidłowych dat i tak przynajmniej u mnie nie pokazuje wszystkich połączeń. Mimo iż jest prawie 21:00 to na liście są połączenia tylko do 9:50.