r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Neurogra 2.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Neurogra to aplikacja do ćwiczenia niektórych zdolności kognitywnych, zawierająca opracowane naukowo ćwiczenia. Dzięki niej można między innymi poprawić zdolność zapamiętywania, koncentrację, umiejętność wnioskowania i zwiększyć szybkość analizy problemów.

Galeria programu

Indywidualne programy treningowe dostosowują się do poziomu użytkownika, dzięki czemu można osiągnąć możliwie najlepsze efekty. Po każdym z treningów prezentowane są wyniki w postaci liczby punktów WRI (Wskaźnik Rozwoju Intelektu).

ćwiczenia można uruchamiać indywidualnie albo zdać się na decyzję trenera dla konkretnego programu treningowego. Do wyboru mamy zadania dla uczniów, pracujących, seniorów, na pamięć, na koncentrację i zrównoważony.

By korzystać z treningów należy założyć konto w serwisie. Dostęp do ćwiczeń jest płatny, ale można testować treningi przez 5 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.