Neuroshima Hex Neuroshima Hex

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Neuroshima Hex to implementacja świetnej, strategicznej gry planszowej. W aplikacji można toczyć rozgrywkę maksymalnie w 4 osoby, przy czym można przekazywać urządzenie innym lub zaprząc do pracy komputer.

Gra polega na wypełnianiu planszy sześciokątami w taki sposób, by zadać siedzibie głównej przeciwnika jak najwięcej obrażeń. Płytki mają różne możliwości, parametry i kierunki ataku, trzeba więc uważnie opracować strategię. Są tu także płytki rozpoczynające bitwę i modyfikujące parametry innych.

W aplikacji znalazła się także instrukcja, samouczek gry oraz tryb „informacyjny”, w którym można dowiedzieć się więcej na temat każdego z sześciokątów.

Neuroshima Hex zawiera 4 podstawowe frakcje i pozwala wybrać graczowi, którą będzie się posługiwał. Wiele żmudnych czynności, jak obliczanie inicjatywy i prowadzenie po kolei faz starcia, zostało tu zautomatyzowane. Aplikacja sama dba o zachowanie modyfikatorów i możliwości ruchów sześciokątnych płytek.

Kolejne frakcje można kupić z dodatkiem, podobnie jak możliwość grania w wysokiej rozdzielczości. W ustawieniach można także zmienić prędkość animacji, wyłączyć efekty i tak dalej. Gra powstała w Polsce i w wielu miastach odbywają się turnieje w planszową wersję Neuroshimy Hex.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!