Neutralność wypowiedzi

Dziś, około 13.40, normalnie się zdenerwowałem. Klikając jakiś tam link jakiegoś tam do artykułu przeczytałem jakiś tam komentarz... No i wszystko byłoby ok... ale...

Szanujmy się, ludzie!

Mimo tego że używam, co używam, należy mi się poszanowanie. To że używam jakiejś tam dystrybucji Linuksa nie znaczy, że muszę cierpieć to co gadają o tym systemie inni. Odwrotna sytuacja - nie zmuszam nikogo, żeby porzucił Windowsa - nie! A inni - czego nie lubię, nawet moi kumple, "Linuksiarze", obrzucają tych pierwszych, jakiej luki nie miałby tam Windows. Dość tego! Dość trolowania! Nie życzę sobie wojen między jakimś tam Windowsem, Linuksem, czy jeszcze Makiem, czy jeszcze inną głupotą...

Ludzie! Zachowujcie neutralność!

Jeżeli już jesteś fanatykiem Windowsa czy Linuksa, i nie umisz powstrzymać palców, to zamiast pisania np. takich tekstów:

Linuks/Windows to największy badziew, jaki kiedykolwiek powstał. Wiecie co Windowsiarze/Linuksiarze, idźcie się udusić!

Polecam takie teksty:

Nie lubię Windowsa/Linuksa, *Tutaj następuje wymiana aggumentów, byleby nie robić z argumentów burdelu*, jednakże mam nadzieję że strona przeciwna zaakceptuje mój pogląd.

Przepraszam za tak krótki wpis, ale w moim kraju mam prawo krytykowania złego zachowania innych. Najlepiej krótko i treściwie.

I prośba do ludzi którzy to przeczytali - jeżeli macie pokazać wadę systemu, którego nie lubicie, starajcie się zachować neutralny punkt widzenia, czyli przy argumentacji że np. jądro Windowsa jest niestabilne, to nie piszcie, że to z Linuksa jest najlepsze.