Neva

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Neva to prawdziwa gratka dla wielbicieli klimatu z dawnych filmów science fiction, utrzymanych w neonowo niebieskiej lub różowej kolorystyce. Ten bezpłatny projekt świetnie wpasowuje się w stylistykę takich dawnych czasów, co dodatkowo podkreśla odpowiednio skomponowaną, dynamiczną, elektroniczną ścieżką dźwiękową. Tytuł można rozpatrywać w kategoriach małego dzieła sztuki zdolnego niezależnego twórcy.

Rozgrywka to kosmiczne wręcz połączenie platformówki, gry akcji, jak również szybkościowego kombinowania. Trzon zabawy to przemierzanie przedziwnego świata, przeskakiwanie ponad przepaściami, a także okazjonalna walka z przeciwnościami losu. Likwidowanie kolejnych przeciwników ładuje przy okazji specjalny pasek mocy, który możemy spożytkować ku szybszemu pokonaniu mocniejszych nieprzyjaciół.

Kiedy dotrzemy do specjalnego portalu na danym poziomie, rozpoczyna się test na spostrzegawczość. Naszym oczom ukazuje się swoisty terminal z literami. Należy wciskać błyskawicznie te, które się na chwilę podświetlą. Im dalej, tym trudniej, bo ich więcej. Projekt Neva trzeba uruchomić, chociaż na chwilkę. Naprawdę dużo pracy poszło w stworzenie czegoś nietuzinkowego i niezapomnianego. Warto grę sprawdzić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!