Never10 Never10 1.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Never 10 to darmowy program, która likwiduje powiadomienia związane z aktualizacją systemu Windows do najnowszej wersji oznaczonej numerkiem 10.

Polityka giganta z Redmond zakłada, że wszyscy użytkownicy systemów operacyjnych Windows 7 i Windows 8.1 z czasem zaktualizują (bezpłatnie) swoje wersje do najnowszego wydania, czyli Windows 10. Na ekranie monitora sukcesywnie pojawiają się informacje o możliwości przeprowadzenia takiej operacji, ale osoby, które nie zamierzają z niej skorzystać, a także obawiają się, że przypadkiem rozpoczną instalację "dziesiątki", powinny zainteresować się aplikacją Never 10.

Never 10 nie wymaga instalacji na dysku twardym komputera. Po uruchomieniu narzędzia wybieramy przycisk, by zablokować informację o aktualizacji popularnych "okienek" do Windows 10. Naturalnie w przypadku, kiedy zmienimy zdanie, możemy ponownie włączyć opisywane narzędzie, by zlikwidować blokadę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze
brak
ocena użytkownika
28.05.2016 18:39 • Recenzja do wersji 1.3.1

Mały i prosty w obsłudze program który likwiduje powiadomienia związane z aktualizacją systemu Windows do najnowszej wersji. Nie ma co się rozpisywać: program nie wymaga instalacji i ogranicza się jedynie do kliknięcia jednego przycisku. Obecnie działa bezproblemowo.