r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Never10 1.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Never 10 to darmowy program, która likwiduje powiadomienia związane z aktualizacją systemu Windows do najnowszej wersji oznaczonej numerkiem 10.

Galeria programu

Polityka giganta z Redmond zakłada, że wszyscy użytkownicy systemów operacyjnych Windows 7 i Windows 8.1 z czasem zaktualizują (bezpłatnie) swoje wersje do najnowszego wydania, czyli Windows 10. Na ekranie monitora sukcesywnie pojawiają się informacje o możliwości przeprowadzenia takiej operacji, ale osoby, które nie zamierzają z niej skorzystać, a także obawiają się, że przypadkiem rozpoczną instalację "dziesiątki", powinny zainteresować się aplikacją Never 10.

Never 10 nie wymaga instalacji na dysku twardym komputera. Po uruchomieniu narzędzia wybieramy przycisk, by zablokować informację o aktualizacji popularnych "okienek" do Windows 10. Naturalnie w przypadku, kiedy zmienimy zdanie, możemy ponownie włączyć opisywane narzędzie, by zlikwidować blokadę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Schowano czerwony przycisk. Od Windowsa 10 użytkownicy już tak łatwo się nie wykręcą

346
OPROGRAMOWANIE 03.06.2016 | Adam Golański

Microsoft znalazł zaskakujące rozwiązanie kwestii przycisku zamknięcia okna aplikacji Gwx.exe, wykorzystywanej do irytowania użytkowników przypomnieniami o możliwości uaktualnienia systemu do Windowsa 10, a ostatnio nawet cichego ustawiania terminu tej operacji. Nikt już nie będzie mógł narzekać, że zamknięcie okna powoduje zatwierdzenie niechcianego uaktualnienia, zupełnie jak w malware. To zdecydowanie dobra zmiana. Użytkownik nie może się już pomylić, omyłkowo zamykając okno tak, jakby chciał uniknąć Windowsa 10 na swoim komputerze. Okna Gwx.exe zamknąć się już nie da – zniknął z niego…

Niechcący dostałeś Windowsa 10? Trzeba było uważniej czytać Knowledge Base

370
OPROGRAMOWANIE 27.05.2016 | Adam Golański

Gdy kilka dni temu Sieć obiegła wiadomość, że zamknięcie okienka „przypominajki” Gwx.exe o możliwości uzyskania darmowego uaktualnienia systemu do Windowsa 10 traktowane jest jako zgoda, internauci nie przebierali w niechętnych Microsoftowi komentarzach. Myśleliście, że narzekania coś pomogą? Gdzież tam. Firma z Redmond właśnie wyjaśniła, że z jej perspektywy wszystko jest OK. Jeśli omyłkowo zaktualizowaliście sobie system, to sami jesteście sobie winni. Trzeba było czytać uważnie Microsoft Knowledge Base. I faktycznie, w artykule Microsoft Knowledge Base KB3095675, stoi jak byk: Jeśli…

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze
brak
ocena użytkownika

Mały i prosty w obsłudze program który likwiduje powiadomienia związane z aktualizacją systemu Windows do najnowszej wersji. Nie ma co się rozpisywać: program nie wymaga instalacji i ogranicza się jedynie do kliknięcia jednego przycisku. Obecnie działa bezproblemowo.

28.05.2016 18:39 | Recenzja do wersji 1.3.1

Komentarze

0 nowych
Toscior   14 #4 03.06.2016 09:42

super programik co tu dużo gadać

  #3 25.05.2016 16:39

@tomangelo: "Jakby jeszcze usuwało aktualizacje z telemetrią (i frytki do tego, wiem)."

dws kropoka wzor kropka net - ja tego używam (działa na 7, 8, 10)

tomangelo   7 #2 01.05.2016 21:10

Jakby jeszcze usuwało aktualizacje z telemetrią (i frytki do tego, wiem).

Meszuge   17 #1 01.05.2016 19:12

Tja... przerażająca jest siła nałogu... Giganty i Flagowce wracają... :-(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.