r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Neverwinter

Strona główna Windows Gry RPG i MMO

Fani gier RPG doskonale kojarzą miasto Neverwinter, na rogatkach którego to toczyli niejedną walkę tak w komputerowo odtworzonym środowisku systemu Dungeons & Dragons, jak też podczas zabawy w zgodzie ze standardowymi zasadami stołowego systemu, bardziej napędzanej wyobraźnią. Cryptic Studios z myślą o nich postanowiło przygotować kolejny bezpłatny projekt MMO, mogący spełnić ich wysokie wymagania.

Galeria programu

Wszystko to przy niskich wymaganiach komputerowych, więc stale rozwijany projekt Neverwinter powinien świetnie działać nawet na dość dawno niemodernizowanych konfiguracjach. Prezentuje się przy tym wyśmienicie. Wszelkie lokacje, utrzymane naturalnie w stylu fantasy, przedmioty, postacie czy potwory (ze smokami włącznie) wykonano szczegółowo, z dużą dbałością o detale. Nawet jeżeli nie grafika jest w tego rodzaju produkcjach najważniejsza, ta propozycja nie ma się tutaj czego wstydzić.

Rozgrywka oparta została na lekko zmienionych zasadach 4 edycji Dungeons & Dragons. Na początku decydujemy się na jedną z kilku ras bohatera, dysponujących odmiennymi zdolnościami. Potem wskazujemy płeć, klasę, losujemy statystyki i ewentualnie modyfikujemy bardziej dokładnie wygląd domyślnego modelu herosa. Potem pozostaje już tylko zanurzyć się w fantastycznym świecie i zebrać drużynę. Najlepiej przed wyruszeniem w drogę... Rozgrywka to klasyczny już tor dla RPG akcji.

W stosunku do wielu podobnych darmowych propozycji dostępnych na rynku, Neverwinter wyróżnia się kilkoma elementami. Przede wszystkim przyciąga do gry już sama magia marki D&D. Zabawa jest przy tym dynamiczna i efektowna. Świat gry wypełniony został wieloma ciekawymi zadaniami, a sami uczestnicy przygody mogą wzbogacać go o własne wyzwania. Innymi słowy, produkt żyje oraz stale się zmienia.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor dwurdzeniowy 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 6800 lub AMD Radeon X850
  • 4 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Meszuge   16 #1 22.10.2015 21:02

Dawno, dawno temu za Neverwinter Nights dałem sporo kasy... :-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.