Nevron Writer Nevron Writer 2.1

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nevron Writer to dostępny bezpłatnie edytor tekstu, stanowiący ciekawą alternatywę dla Worda i innych komercyjnych aplikacji tego typu. Charakteryzuje się on dużą szybkością działania oraz obsługą takich formatów dokumentów jak DOCX, RTF, TXT, a także swoich własnych NTX i NTB.

Program jak na rozwiązanie udostępnione bezpłatnie zaskakuje ilością funkcji oraz dopracowanym interfejsem graficznym, opierającym się na mechanizmie wstążki. Już na pierwszy rzut oka widoczne jest, że twórcy aplikacji wzorowali się na rozwiązaniach oferowanych w nowszych wersjach pakietu biurowego Microsoftu. Użytkownicy, którzy kiedykolwiek mieli styczność z Wordem z pewnością bardzo szybko odnajdą się również w tym edytorze tekstu. Oferuje on zbliżony zestaw funkcji, a także ich ułożenie w oknie i na poszczególnych zakładkach jest bardzo podobne.

Nevron Writer wyposażony został w pokaźny zestaw narzędzi, umożliwiających wygodne redagowanie tekstów, ich łatwe formatowanie, wzbogacanie o dodatkowe elementy (tabelki, grafikę, linki, zakładki) czy zarządzanie układem strony. Do naszej dyspozycji oddano funkcje sprawdzania pisowni (aktualnie brak wsparcia dla języka polskiego), sprawnego manipulowania wyglądem tekstu oraz tabel, a także wielopoziomowego cofania/przywracania zmian.

Aplikacja udostępniona została dla systemów operacyjnych Windows oraz Mac OS. Na chwilę obecną nie jest ona dostępna w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!