NewsReactor NewsReactor 20210201.22

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NewsReactor to narzędzie umożliwiające pobieranie plików umieszczanych na serwerach grup dyskusyjnych. W trakcie ściągania wyświetla informacje o prędkości pobierania (można ją regulować, by nie obciążać łącza) oraz pozwala na wstrzymanie wykonywania tej operacji.

Warto zaznaczyć, że NewsReactor grupuje podobne pliki, co znacznie ułatwi zarządzanie nimi już po pobraniu z określonej grupy dyskusyjnej. Zanim jednak wykonamy tę operację, narzędzie przeskanuje dane, korzystając z zaawansowanego algorytmu zajmującego się wykrywaniem ewentualnych błędów.

NewsReactor umożliwia odczytywanie i publikowanie wiadomości oraz odpowiadanie na posty innych użytkowników. Zawiera również opcję utworzenia harmonogramu, więc nie musimy pamiętać o pobieraniu określonych plików, lecz zautomatyzować ten proces. Co ciekawe, aplikacja korzysta z szyfrowania SLL, dbając o bezpieczeństwo danych użytkownika.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwalaja na 50 uruchomień programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!