r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Newsweek wPunkt 2.1

Strona główna iOS Wiadomości Aktualności

Newsweek wPunkt to aplikacja, która codziennie o poranku dostarcza informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń dla danego dnia. Treści dostarcza redakcja polskiego wydania tygodnika Newsweek.

Program oferuje wiadomości z takich obszarów tematycznych, jak "Wiadomości z kraju i ze świata, "Aktualności sportowe", "Biznes, giełda, gospodarka, finanse", "Styl życia" oraz "Wiadomości naukowe". Charakter prezentowanych materiałów jest bardzo różny: od newsów, poprzez komentarze i analizy, do infografik i materiałów filmowych. Codziennie w aplikacji pojawia się ok. 10 nowych materiałów, które są dostępne tylko na jej łamach. Teksty możemy czytać nawet bez połączenia z internetem. Dodatkowo, gdy przeczytamy wszystkie, wówczas skorzystamy z prezentu, czyli Kartki z kalendarza - znajdziemy w niej informacje o najciekawszych wydarzeniach w historii, które wydarzyły się właśnie w tym dniu. Kartkę z kalendarza znajdziemy na dole ekranu, po przewinięciu wszystkich treści.

r   e   k   l   a   m   a

Między artykułami nawigujemy, przesuwając palcem od lewej do prawej strony ekranu. Dodatkowo, w programie możemy regulować rozmiar czcionki, a także wybrać opcję powiadamiania o nowych treściach dostępnych w aplikacji Newsweek wPunkt. Treści są na ogół krótkie, podane w przystępny sposób i opatrzone zdjęciami wysokiej jakości. To sprawia, że aplikacja nadaje się świetnie jako newsowy brief do lektury na początku każdego dnia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja wPunkt od Newsweeka: pomysł dobry, wykonanie mizerne

69
OPROGRAMOWANIE 05.04.2016 | Łukasz Maślanka

Redakcja polskiej edycji tygodnika Newsweek ogłosiła premierę nowej, darmowej aplikacji wPunkt. Ma to być przewodnik po informacyjnym chaosie, każdego ranka przedstawiający użytkownikowi zapowiedź tego, na co w danym dniu warto zwrócić uwagę w polityce, kulturze lub nauce. Pomysł wydaje się być dobry, ale z wykonaniem Newsweek trafił jak kulą w płot. Newsweekowa aplikacja wPunkt, wydana na Androida oraz iOS, dostarcza informacje z następujących kategorii: Wiadomości z kraju i ze świata, Aktualności sportowe, Biznes, giełda, gospodarka, finanse, Styl życia oraz Wiadomości naukowe. Codziennie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.