Newton Newton 9.6.26

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program

Newton, wcześniej znany jako CloudMagic, to zaawansowany klient poczty, pracujący z kontami IMAP, Exchange i POP3, pozwalający szybko skonfigurować konta w popularnych usługach. Jego niekwestionowaną zaletą jest możliwość wygodnego przeglądania wiadomości na pełnej powierzchni okna.

Newton ma bardzo czytelny interfejs, w którym wiadomości są elegancko prezentowane. Klient pozwala wysyłać odpowiedzi z opóźnieniem, wycofać wysłane wiadomości, powiadamiać o otwarciu maila, a także różne szablony podpisów. Ponadto program może pobierać informacje o nadawcach maili z różnych serwisów społecznościowych, jeśli znajdzie ich konta. Takie operacje, jak archiwizacja, usuwanie czy oznaczanie wiadomości wymagają tylko jednego kliknięcia lub skrótu klawiszowego.

Newton może współpracować z wieloma aplikacjami, jak Todoist, Evernote, OneNote, Pocket, Trello, Zendesk, Salesforce i Asana. Wiadomości w skrzynce można wygodnie filtrować i można ustawiać powiadomienia związane z konkretnymi folderami. W razie zgubienia urządzenia można zdalnie wymazać wszystkie zapisane na nim wiadomości.

Program sprzedawany jest wraz z subskrypcją, która obejmuje klienty poczty na wszystkich urządzeniach jednego użytkownika. Wersja próbna działa przez 14 dni i nie ma żadnych ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!