Newton Mail Newton Mail 10.0.3.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Newton Mail to lekki z intuicyjnym interfejsem klient poczty na Windowsa 10. Aplikacja poprawnie obsługuje wszystkie popularnej usługi poczty – Gmail, Outlook, iCloud, Yahoo Mail czy Exchange i inne (IMAP). Oczywiście do jednego konta w aplikacji można przypisać wiele kont pocztowych.

Interfejs nastawiony jest na intuicyjną obsługę. Aplikacja wyraźnie stawia na zapewnienie wygodnej i szybkiej metody zarządzenia pocztą. Do zalet należy również zaliczyć szybkość i stabilność działania, Newton Mail to dopracowany klient, radzący sobie z dużą ilością wiadomości i wieloma kontami jednocześnie.

Po aplikacji możemy poruszać się za pomocą skrótów. Oferuje ona bowiem długą listę przydatnych skrótów klawiszowych, które niemal eliminują potrzebę sięgania po myszkę, zapewniając bardzo sprawne zarządzenie kontem pocztowym. Newton Mail wspiera powiadomienia w Windows 10.

Na uwadze należy mieć, że okres testowy trwa 14 dni. Potem musimy skorzystać z płatnej subskrypcji – 49,99 dolarów rocznie. Newton Mail nie jest dostępny w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!