Newton Mail 9.8.181

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Newton Mail to lekki z intuicyjnym interfejsem klient poczty na Windowsa 10. Aplikacja poprawnie obsługuje wszystkie popularnej usługi poczty – Gmail, Outlook, iCloud, Yahoo Mail czy Exchange i inne (IMAP). Oczywiście do jednego konta w aplikacji można przypisać wiele kont pocztowych.

Interfejs nastawiony jest na intuicyjną obsługę. Aplikacja wyraźnie stawia na zapewnienie wygodnej i szybkiej metody zarządzenia pocztą. Do zalet należy również zaliczyć szybkość i stabilność działania, Newton Mail to dopracowany klient, radzący sobie z dużą ilością wiadomości i wieloma kontami jednocześnie.

Po aplikacji możemy poruszać się za pomocą skrótów. Oferuje ona bowiem długą listę przydatnych skrótów klawiszowych, które niemal eliminują potrzebę sięgania po myszkę, zapewniając bardzo sprawne zarządzenie kontem pocztowym. Newton Mail wspiera powiadomienia w Windows 10.

Na uwadze należy mieć, że okres testowy trwa 14 dni. Potem musimy skorzystać z płatnej subskrypcji – 49,99 dolarów rocznie. Newton Mail nie jest dostępny w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

230 zł rocznie za dopracowanego klienta poczty? Newton trafia na Windowsa

116
17.08.2017  •  Mateusz Budzeń

W sklepie z aplikacjami Windowsa 10 niezmiennie od lat brakuje dobrego oprogramowania, dotyczy to również klientów pocztowych. W związku z tymi niedociągnięciami, pojawienie się jednego z najlepszych klientów poczty z macOS-a w wersji na Windows 10, naprawdę cieszy. O ile jesteśmy w stanie płacić za niego 230 zł za rok. Newton Mail posiada prosty i intuicyjny interfejs. Aplikacja wyraźnie nastawiona jest na zapewnienie wygodnej i szybkiej metody zarządzenia pocztą – użytkownicy preferujący rozbudowane programy będą raczej zawiedzeni. Do zalet należy również zaliczyć szybkość działania,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy