reklama

Next Browser

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Next Browser to teoretycznie bardzo prosta przeglądarka dla systemu Android. W praktyce okazuje się, że jest ona nie tylko bardzo szybka, ale także jej możliwości są naprawdę imponujące i przewyższają te oferowane przez niejedną bardziej znaną przeglądarkę. Mimo to największą zaletą Next Browser pozostaje szybkość działania i łatwość obsługi.

Przeglądarka oferuje to, co powinna oferować każda nowoczesna aplikacja tego typu. W efekcie nie zabrakło możliwości przeglądania wielu stron jednocześnie w osobnych kartach czy zapisywanie haseł używanych na stronach. Możliwe jest także przełączenie się na karty w trybie incognito, anonimowym, gdzie podczas przeglądania nie są zapisywane żadne informacje pozwalające na śledzenie użytkownika i jego działań. Next Browser posiada własny speed dial tj. ekran główny, na którym mogą znajdować się skróty do witryn najczęściej przeglądanych przez użytkownika. Aplikacja pozwala także na dokładne przeglądanie historii i wyposażona została we własny manager pobierania plików. Dzięki nowoczesnemu silnikowi renderującemu przeglądarka nie ma żadnych problemów z obsługą nawet witryn powstałych z użyciem najnowszych technologii webowych. Obsługuje ona także technologię Adobe Flash.

Olbrzymią zaletą Next Browser jest bogata gama dodatków. Już domyślnie zainstalowana przeglądarka pozwala na włączenie trybu pełnoekranowego, szybkiego wykonywanie zrzutów ekranowych, integrację z serwisami Facebook oraz Pocket, a także przełączanie się w tryb desktop. Miłym akcentem są spore możliwości personalizacji, od zmiany sposobu wyświetlania tekstu, poprzez ustalanie własnych gestów rozwijania paneli bocznych, aż po synchronizację zakładek z kontem Google. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim i jest oferowana zupełnie za darmo. Do użytku oddano jeden widget pozwalający na szybszy dostęp do speed dial.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama