r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Next Car Game: Wreckfest

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po zrobieniu sobie przerwy od rozwijania serii FlatOut, studio Bugbear Entertainment zaczęło opracowywać kolejne wyścigi z zaawansowanym systemem uszkodzeń. Gra narodziła się pod oczywistą nazwą Next Car Game, a potem przemianowano dzieło na Wreckfest, by tytuł bardziej oddawał klimat produkcji. Żeby zachęcić graczy na PC do składania zamówień na tę propozycję, zaoferowano im też pokaz nowej technologii.

Galeria programu

We w pełni bezpłatnej, dającej wiele radości pigułce skondensowano to wszystko, czym wyróżniać ma się ukończony projekt. Lądujemy w motoryzacyjnej piaskownicy. Nasza zabawką staje się dostępny samochód, rozpadający się przepięknie na części, gniotący i przewracający na zbudowanym od podstaw wirtualnym torze przeszkód. W dowolnej chwili przywracamy go do stanu nowości, próbując zniszczyć w jeszcze inny sposób.

Poza różnorakiej formy zgniatarkami, do osobnych atrakcji należy zaliczyć powyginane tory, które wypada po prostu przejechać od początku do końca. Wypadnięcie z trasy jednak również cieszy, bowiem auto spuszczone z wysokości potrafi realistycznie wbić się w ziemię, ciesząc oczy, a do tego za każdym razem wygląda to przecież odmiennie. Ostatecznie Wreckfest chce być kultowym ideowym spadkobierca Destruction Derby.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2 2.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 6450

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna oferuje tryb swobodnej jazdy po obmyślonym przez twórców środowisku, by na wiele sposobów niszczyć samochód i podejmować się karkołomnych prób w pojeździe. Jako takie, demko technologiczne można potraktować jako porządnej jakości mini grę na odstresowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 13.02.2017 18:11

no fajna ale som bagi

maciejnet   12 #1 17.08.2016 22:46

Gdyby to ze demo jest tak okrojone można powiedzieć ze ciekawe. Niestety ta konkretna wersja jest zbyt łatwa do przejścia.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.