Next Car Game: Wreckfest

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po zrobieniu sobie przerwy od rozwijania serii FlatOut, studio Bugbear Entertainment zaczęło opracowywać kolejne wyścigi z zaawansowanym systemem uszkodzeń. Gra narodziła się pod oczywistą nazwą Next Car Game, a potem przemianowano dzieło na Wreckfest, by tytuł bardziej oddawał klimat produkcji. Żeby zachęcić graczy na PC do składania zamówień na tę propozycję, zaoferowano im też pokaz nowej technologii.

We w pełni bezpłatnej, dającej wiele radości pigułce skondensowano to wszystko, czym wyróżniać ma się ukończony projekt. Lądujemy w motoryzacyjnej piaskownicy. Nasza zabawką staje się dostępny samochód, rozpadający się przepięknie na części, gniotący i przewracający na zbudowanym od podstaw wirtualnym torze przeszkód. W dowolnej chwili przywracamy go do stanu nowości, próbując zniszczyć w jeszcze inny sposób.

Poza różnorakiej formy zgniatarkami, do osobnych atrakcji należy zaliczyć powyginane tory, które wypada po prostu przejechać od początku do końca. Wypadnięcie z trasy jednak również cieszy, bowiem auto spuszczone z wysokości potrafi realistycznie wbić się w ziemię, ciesząc oczy, a do tego za każdym razem wygląda to przecież odmiennie. Ostatecznie Wreckfest chce być kultowym ideowym spadkobierca Destruction Derby.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2 2.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 6450

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna oferuje tryb swobodnej jazdy po obmyślonym przez twórców środowisku, by na wiele sposobów niszczyć samochód i podejmować się karkołomnych prób w pojeździe. Jako takie, demko technologiczne można potraktować jako porządnej jakości mini grę na odstresowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fizyka, system zniszczeń
Porzucony projekt, wiele bugów
ocena użytkownika
08.12.2017 21:49

Oceniam teraz pełną wersję gry, demo jest okrojone, aczkolwiek satysfakcjonujące. W pełnej wersji mamy kilka samochodów i mapek, super system zniszczeń. To tyle z plusów. Gra od ponad dwóch lat nie jest aktualizowana, twórcy dostali ogromny zastrzyk gotówki przez wiele napalonych na tą grę osób - ale no cóż... z tego co widzę to uciekli z pieniędzmi. Zero odzewu w sprawie gry, zero jakiegokolwiek kontaktu, no po prostu dramat. Gra zapowiadała się naprawdę super, a okazała się wieczną, płatną Alphą. Żałuję pieniędzy, które wydałem na tą grę, jestem bardzo zawiedziony.